• okuduğunu anlamadan kafasına göre mesaj sallayan yazar.
    çok şeyetmeyin.
    he deyin geçsin
  • türkçe bilmeyen bir adet ergen...

aktör ve aktris kelimelerini bugün benden öğrenmiştir. bu kelimeleri daha önce hayatında hiç duymamış ve böyle kelimeler olduğunu bilmiyormuş yazık... ilgili kelimelerin türkçe'de olmadığını iddia ediyor, bunların yerine "oyuncu" diyecekmişiz. çünkü bu öyle istiyormuş. ahahahah!

aynen tatlı şey; türkçe'yi tdk'ya değil, sana soracağız... çünkü sen icat ettin türkçe'yi ve bu yüzden cümle kurarken hangi kelimeleri kullanacağımızı sana sormamız gerekiyor.

yazık la buna da...
  • bu kafayla giderse çok yakında sözlük hesabını kaybedecek olan ergen kardeşimiz...

bana mesaj atamadığı için çok üzülmüş, sinirden ağlaya ağlaya bihal olmuş yazık. oğlum ben senin gibilerle muhattap olur muyum hiç? sen benim seviyemdeki bir adam mısın da bana mesaj falan atacaksın?

hadi tapan "sıkıyorsa" devam et bakalım hakaret etmeye, ilk adım sözlükten şutlanmak, ikinci adım ise bir gün ansızın eline tebligatı almak olacak...

ağlaya ağlaya "abi yapma etme" diye telefon açarsın sonra... ben de: "hadi kardeşim başka kapıya" derim sana... hayır oluyor bunlar, daha geçenlerde oldu, o yüzden dedim.

bunun gibiler de herkesi kendileri gibi çoluk-çocuk zannediyorlar yazık...
  • hop hop sekerekten biraz da civelekten şöyle bir entry ortaya koymuş yazar.
    (#149480010)

edit: yumuşatma ve yeni harita yüklemesi.
  • sozluge para odeyerek bos entriler giren aktroll.
hesabın var mı? giriş yap