şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • noktalama işaretlerini pek sevmeyen bir yazar. girdilerini okurken biraz nefessiz kalıyorum.
  • ağız ishali olmuş sanırım.
    geçmiş olsun.
  • her fırsatta millet ittifak'ına zarar veren, sağ muhafazakar seçmenden oy almak için kurulmuş bir parti adına ha bire chp'lilerden oy dilenip onlara hakaret eden iyi parti trollü engelle geç.
  • son gördüğümden beri (bkz: #74079809) noktalama işareti kullanımını epey geliştirmiş. yine de arada noktadan önce boşluk bırakmadan edemiyor. he, bir de cinsel konulardan bahseden kız kılığında artık.
    örnekler
  • dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmayı bile becerecek altyapıya sahip olmaksızın insanların yazdıklarından niyet okuması yapma hadsizliği gösterip profillerine iftira ve kin dolu şeyler yazan yazarcık. ülkenin bütünlüğünü korumak isteyen herkesi aktroll diye yaftalayacak kadar kafayı özerklik ile bozmuş bir varlık.
  • özerklikle benim ne alakam var anlayamadim. tespit sicmis ama tutturamamis. biri bana iyip trollü demiş .diğeri özerklik falan diye ifitra atmaya çalışıp engelleyip kaçmış bir troll. sözlük ne boktan yer haline geldi amk. kendine birde türkçü demiş. güldürmesin beni.