şükela:  tümü | bugün
  • kişisel bakım, tekstil ve aksesuarlar satacak yeni mağaza zinciri.
  • a101 marketler zincirini bünyesinde bulunduran şirketin kozmetik mağaza zinciri. diğer kozmetik mağazalarına göre fiyatlar çok daha uygun. henüz gratis kadar yaygın değiller ama çoktan online satışları başladı bile.
  • güvenilir bir kozmetik satış sitesi.
  • gratis ve watsons indirimlerini takip edip aynı günlerde %50 indirim yapan süper alışveriş sitesi. gayet hızlı ve güvenilirler. bir de belli bir tutarın üzerine kargo bedava yapsalar tam olacak.
  • eğer yanılmıyorsam türkiye'de w7 ürünlerini satan tek yer.

ve yine yanılmıyorsam bu marka çok ünlü markaların ürünlerinin uygun fiyatlı çakmasını yapan bir ingiliz markası.

ben de sürekli they're real 'a muadil olarak gösterilen bir maskaraları var (şu ) onu sipariş ettim güzel çıkarsa yine burayı editlerim.

edit hiç memnun kalmadım
  • bunlara yedirdiğim parayı millet metresine yedirmiyor. tenezzül edip de bir tane tester atmıyorlar kutuya. hıh.
  • bana 35 liraya satıp sonra tedarik edemediklerini iddia ettikleri far paleti 56 liradan hala satışta.

real classy.
  • geçen hafta yanlışlıkla girip istediğim şampuanı %50 indirimle aldığım firma.
  • uzun zamandır kişisel bakım ve kozmetik alışverişimi yaptığım online alışveriş sitesi. şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. aldıklarımı hemen kargoluyorlar ve baya özenliler.

benim gibi mağaza mağaza dolaşıp alışveriş yapmayı sevmiyorsanız tavsiye ederim.
  • internet siteleri rezalet olan mağazalar zinciri.
    bu hafta içi indirimden önce bir kaç şey aldım (makyaj malzemesi değil, şampuan, krem vs) bugün kargo geldi bir de baktım ki parasını aldıkları ve faturasını kestikleri iki ürün yok, bir güzel üstünü pembe kalemle çizmişler. bir tane de krem almıştım büyük, o da paketlemedikleri için ağzı açılmış hepsi her tarafa dökülmüş, diğer ürünleri de rezil etmiş.
    birincisi eğer stokta yoksa satmayacaksınız kardeşim, ikincisi bir şey alıyorsak asgari düzeyde de olsa paketlenmesinin düzgün olmasını beklememiz çok normal, en azından ağzını bantlasanız bile böyle bir sorun çıkmayacak. (madame coco bu konuda çok iyi, iki tane dandik plastik elbise askısı aldım kat kat o patlayan zımbırtılar var ya onlara sarıp koca koliye koymuşlar zarar gelmesin diye)
    bir de bunlara internet sitesinden falan asla ulaşamazsınız, şikayetinizi belirtecek bir muhatap bulamazsınız.
    yıllardır market alışverişi dahil tüm alışverişlerimin %90 ını internetten hallederim, ilk defa bu kadar rezalet bir deneyim yaşadım.
    sitesinden alışveriş yaparken bin kere düşünün. hatta bence asla yapmayın.
    bu arada instagramdan güzel şeyler yazınca hemen cevap geliyor, kötü şeyler yazında yani şikayet vs gibi şeyler yazınca ölü taklidi yapıyorlar.