şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evet arkadaşlar entry'me hoşgeldiniz. bugün size nasıl başlık açacağımızı göstereceğim arkaaşlar.

    şimdi, o üstte kutu var ya hani, heh işte onun içine açmak istediğimiz başlığı yazıyoruz arkaaşlar, sonrasında enter diyoruz. eğer başlık daha önce açıldıysa zaten bişii yapmıyoruz. evet. sonra, heh, sonra "böyle bir şey yok" uyarısı çıkacak, onun hemen altında da biri bu başlığı doldursun yazısı çıkacak. onlara tıklamıyoruz arkaaşlar. hemen altında boş bir kutu gibi bir şey olacak. sonra oraya istediğimizi yazıyoruz, işte tinerci, 8taş, 6saray, şike zaaa amuna korum lan!! vs. bu arada sözlük çok bozdu arkaaşlar. evet. ne diyorduk. en son ne istediysek yazdıktan sonra da yolla diyoruz. bu arada tarkan'ın yeni şarkısı yolla hakkındaki eleştrilerime de hemen sağda çıkan kutucuğa tıklayarak ulaşabilirsiniz ;)

    videosuna bu cümle ile başlamayan bir youtuber varsa ilk işim, kanalı ne hakkında olursa olsun abone olmak, akabinde kendisine 1 porsiyon peynirli künefe yollamak.

    ha bu arada, entry'mi beğendiyseniz lütfen badi olarak ekleyin arkaaşlar. evet arkaaşlar, bir sonraki entry'de görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın ^_^
  • youtuber fırlamaların genel karşılama sözü, üye gelsin, takipçi gelsin ,herkeş gelsin.