• bir zamanlar varlığına inanmadığım kız. hay ben ne kadar safmışım. en eğitimli, entelektüel arkadaşlarım bile "o tektaşın taşı küçük olursa evlenmeeem!" diye bağırıp çağırırmış. ilişkilerinin 2. ayında düğünlerinin nerede olacağını planlayan insanlarmış bunlar. ağlamayan çocuğa meme vermezlermiş. "ben bu tarz seremonilere önem vermiyorum, evlenirsem nişan, kına, düğün gibi şatafatlı organizasyonlar istemiyorum" derseniz linç edilirmişsiniz. yaa. yazık, sadece güzelliğiyle her şeyi elde etmeye çalışan kadına ve yazık sadece zenginliğiyle her şeyi elde etmeye çalışan erkeğe. çok yazık. para da bakım da önemlidir ve insana kendini iyi hissettirir ama bunları kendisi için değil sıcak denizlere kapak atmak için bir araç olarak görmek kişiyi basitleştirir derim dururum. ama siz hobi olarak yine yapın.
  • cok buyuk konusuyor.
    o lafini yedirirler adama. --> (bkz: aşk)
  • tüm evi ve arabası olmayan erkekler adına kendisine teşekkürü borç bildiğim kızdır. bizleri kendisinden kurtarmıştır. öpüyorum muah.
  • evi arabası olmayan erkeğe vermem diyen kızın bir üst modelidir.
  • biraz döler, biraz evro o benim işte...
  • hadi buldu da evlendi diyelim peki bunların istikrarını ve sürdürülebilirliğini düşünmüş mü? bir de böyle bakmak lazım. garantici bir yaklaşım diyemem çünkü büyük ihtimalle bunları düşünmemiştir.
  • evlendikten sonra o ev ile arabanın aynısından kendisine istemeye başlayacak olan kızdır. onu yapamazsa ayrılıp adamın evinde avucunda ne varsa almaya çalışacak olan kızdır.
  • maalesef ülkem kızlarının genel standardı olan gerçek. en azından benim yaşadığım yerde böyle. altının kaç gram olacağı üzerinden yapılan pazarlığı saymıyorum.
    not: bu sene de bekarız :)
hesabın var mı? giriş yap