• online mobilyacı.

ev eşyalarınızı kanada'dan getirtseniz bu adamlardan aldığınızdan daha çabuk gelir. 1 ayda siparişinizin gelmesi ne demek yahu. çalışma şekillerini anladım. siz siparişi verdiğinizde sipariş, ağaç kesen arkadaşlara düşüyo ve üretim süreci taze taze başlıyo.
  • bi urunun aciklama kisminda 6 kapili gardrop yazıyorsa ve ürün gorselinde 6 kapili bir gardrop fotografi varsa ben 6kapili gardırop satin aliyorum sanarim arkadas.aldim da.
    demonte urunu yapmaya calisirken bir pazar gunumuzu ziyan etmekle kalmayip iki kardes birbirimize girdik, yok dogru tut, yok o yanlis parca diye.
    neyse montaj icin guc bela ugrasirken ve bitisinde ki diyalogumuza gecelim ;
    abim:kizim burada 6kapili dolap yok, iki kapili uc dolap var.
    ben:ya saçmalama oyle olsa yazmazlar 6 kapili diye.birlesir bunlar arka konteplaktan bi yerden.
    abim:bundan 6 kapili dolap ciksin bende bişey bilmiyorum.
    birbirinden bagimsiz iki dolap ortaya çıktığında benim yuzumde de got cizgisi cikti.ucuncu dolap bittigin de abim kafasiz oldugumu yuzume vurdu.
    ulan lulukler biz bilmiyormuyuz uc tane ayri dolap alip yanyana koymayi, birbiriyle alakasi olmayan uc dolap yanyana koyunca 6kapimi oluyor.
    geri vermek istesem sokup mu gonderecegim bir gun de oyle mi amelelik yapacagim.dert oldu resmen basimiza.
    son soz:su dolabi aldigimiz gunden beri annem basini esarpla sikip oturuyor karsisinda, ay basim diye. 2kapilisindan fazlasını almayin.
  • online alisveriste yeni kabus noktasi. o kadar genis adamlar ki hizli gonderi, 1 gunde teslim dedikleri urunu telefonda da teyit edip yarim sonra hizli gonderi ibaresini kaldirip 2 hafta gondermeyen bir site. uzak durun, beceriksizler, umursamazlar ve ciddiyetsizler. olumcul kombo. bunlardan mobilya alacaginiza bi agac ekin, onu buyutun, kesin bicin kendiniz yapin kesinlikle daha verimli.
  • dolandırıcı değiller sanırım ama tam emin gibi de değilim gibi siparişim tedarik edilmiş olabilir de edilemiyor olabilir de. tam emin değilim, onlar da değil. siparişim iptal edilmiş olabilir de olmayabilir de. 2 gün içinde dönüş yapabilirler de yap--...

allahlık resmen. uzak durun.
  • annemin ısrarlarından dolayı daha önce hiç bir fikrimin olmadan alışveriş yaptığım site.
    banyo dolabı yanında iki küçük parça ürün daha sipariş verdik. 10 gün sonra dolap hariç diğer ürünlerin kargoda olduğu bilgisini öğrendik siteden. aras kargo ürünleri dudullu'daki adresimize yakın olan şubesine getirmiş nedense gaziosmanpaşa'ya göndermeye karar vermiş, hem de bir değil iki kere. bu arada dolabın durumunu öğrenmek için arıyoruz, telefonlara cevap yok. mail ile bilgi sorduğumuzda tüm ürünlerin kargoya verildiği söyleniyor. sitede gözüken, iki ürünün kargoda takibi yapılabilirken dolap hem tedariği bekleniyor hem kargoda şeklinde ama kargo takibi yapılamıyor.
    siparişten 15 gün sonra küçük iki ürün elimize ulaştı, kargo bir hayli zorlanmayla teslim edebildi. dolaptan hala ses seda yok. sitede görünen durumu aynı, maillere artık cevap vermiyorlar, telefonlara zaten hiçbir zaman cevap verilmiyor.
    gün itibarıyla 24 gün oldu, dolaptan haber alamıyoruz. başına bir şey gelmiş olmasından endişeliyiz.
    biz ettik siz etmeyin, sitenin yakınından bile geçmeyin, göz ucuyla bile bakmayın.

gelişmeleri eklemek üzere düzenleme;
    şikayet sitelerinden birine şikayet bırakmamız üzerine firma aradı, göz göre göre telefonda yalan söylediler. kargo gelmiş de adresi bulamamış, aras kargoda soruşturduk, öyle bir kargo yok dedik. izmirde tedarikçi hemen size yollanmasını sağlayacağız vs kıvırırken bir yandan da artık şikayet sitesinde bir teşekkür edersiniz diye pişkinlikte son noktaya ulaştılar. bunun üzerinden de 1 hafta geçti hala ses yok, dolap sanırım adresi ararken çok yoruldu iki bira içiyor bir yerlerde.

tekrar ediyorum, uzak durun.
  • verdiğim tv ünitesi siparişi için tedarik süreci başlamış.

sanırım ilk olarak tv ünitesinin yapılacağı ağacı toprakla buluşturup suluyorlar. yeterince büyümesini bekleyip siparişimi hazırlamaya koyulacaklar.

söyleyeceğim tek şey; uzak durun.
  • kaç gündür bağıra bağıra %80 indirim diyip aynı fiyatlardan satış yapan site.

orta sehpa beğenmiştim 109 tl'ye geliyordu şimdi bakıyorum 119 tl...

alın indiriminizi kendinize saklayın, daha da işim olmaz bu siteyle.

edit: 109 tl'lik masayı 139 tl'ye çıkarıp 21 tl 10.yıl indirimi yapıp 119 tlye düşüren(!) site. lan sizin ıq'nuz tek haneli bunu bilin şark kurnazları sizi.
  • 10 nisan diye o kadar reklam yapıp teknik arıza nedeniyle 12 nisan'da yine bekleriz diyen bir e-ticaret sitesi. gerçekten çok akıllıca tebrik ediyorum. bir daha zor uğrarız.
  • 152 entry'nin özeti:

- buradan aldığınız ürünler ertesi gün de gelebilir, 4 haftada da gelebilir, hiç gelmeye de bilir. ama yine de satın alıp bu başlıkta ağlamak zorunda kalırsınız çünkü ucuzdur.

edit: imla.
  • rakiplerini biraz geriden takip eden, kanımca yetişebilmeleri için de bikaç fırın ekmek yemesi gereken bir firma.
    henüz yapılmış bir alışverişe dair gelişmeleri web sitelerinden izleyemiyorsunuz, sipariş verdikten 1 hafta sonra mesaj atıp ürün elinizde yoksa iptal edeyim derseniz ve ertesi gün arayıp da ne oldu benim ürün diye sorarsanız, müşteri temsilcisi size "çalışma saatimiz 19:15'e kadar, şu an saat 16:15 bekleyin elbette yanıt vereceğiz" diye atarlanabiliyor. ama günlerce yanıt gelmiyor.
    en sonunda siz tamamen vazgecmişken bir kargo görevlisi arayıp sizin adres nereydi diye sorabiliyor.
    nihayet ürün gelince de paketi açınca görüyorsunuz ki yanlış ürün göndermişler.
    aman diyim!
hesabın var mı? giriş yap