şükela:  tümü | bugün
 • mimar selim'in son dokunuşları yaparken, sürekli bir boya işiyle uğraşıp, canım gömlekleri boya lekesi yaptığı program.. yazık o boyayla uğraşırken ben burdan acıyorum o gömleklere.. zor bişey değil, üstüne boyayla uğraşırken başka bişey giy..
 • dış sesi sungun babacan olandır.
 • ilginc bir bolume imza atiyorlar.

  mutfagi icin basvuran bir koy ogretmeninin yasadigi lojmanin tumunu elden gecirmeye karar verdi selim bey.
  lojmanin hali facia. banyo, mutfak neredeyse ic ice.
  akrepler dolasiyor evin icerisinde.
  devletin memuruna reva gordugu eve bak yahu.

  ha bu arada. normalde maksimun 15 bin tl olan butce, genc ogretmen icin 48 bin tl olarak belirlendi.

  edit: catalca belediye baskani da onarilan eve "goley gessin usdalar" diye girerek kendini sooyle bir gosterip cikti.
  hic rahatsiz olmadi demek lojmanin o halinden.
 • gereksiz çok fazla eleştiriye maruz kalan, dekorasyon ve restorasyon konusunda yapılmış başarılı bir tv programıdır. ilgi alanına girenler keyifle izleyebilir.
 • son bölümünde öğretmen hanım kızımızın sadece evini yenilemekle kalmamışlar; nikah masraflarını da üstlenmeyi kabul etmişlerdir.
  ben belki de hayatımda ilk defa bu tarz bir programın hakikaten hayırlı bir iş yaptığı kanısındayım şu an.

  ciciş: nikah değil, nişanmış o*en di ozkır goz tu: bavyerali
 • son birkaç programdır konseptinde değişikliğe gitmiş, evini yenilemeye durumu olmayan ailelere yönelerek aslında yapılan işin şimdi hakkını vermeye başlamış olan program. ben zaten durumu çok iyi olup, sırf keyfinden, kocasına inadından, annesinin tarzından sıkıldığından evini yenilemeye giden insanların başvurularına neden öncelik verildiğini bir türlü anlayamıyordum. bana şımarıklıktan başka birşey gibi gözükmüyor.

  programcılar başta yapması gerekeni ortalarda yapmaya başladı. programı insanların aklında daha iyi tutundurmaya da neden oluyor bu haliyle. ama son çalışmalara bakarak hakikaten bir tebriği de hak ediyorlar. özellikle o ustaların samimi çalışmaları, mimar selim yuhay 'ın mütevazi halleri programı daha da sıcak yapıyor.
 • iki gündür izleyip takdir ettiğim program. dün köyde öğretmen lojmanını, bugün çatalca`da bir köy evini yenilediler. gerçekten helal olsun öyle bir odasını da değil bahçesinden çelik kapısına kadar.

  edit: yuh dış cepheyi bile boyadılar 30.000 masraf yaptılar. kadın hala bura niye çamur diyo. gören de der ki nişantaşından bugün dönmüş.
 • bugünkü bölümde eve 30 bin lira harcadılar ki genelde en fazla 15 bin falan harcıyorlar. evi çiçek gibi yaptılar. ev sahibi kadın bahçedeki çamura laf ediyor. yüzünde de memnuniyetsiz bir ifade. izlerken ben utandım. mimar da bir heves evi göstermeye çalışıyor. ayıptır ya adamlar neler yaptılar sanki mecbur.
 • insanoğlu doyumsuzdur örneği. çamur batıyor gözüne. olacak şey değil.
  küçük kızı desen, elindekilerle zaten mutlu olan bir birey. fazlası da haliyle mutlu ediyor. bu yüzdendir ki gelecekte kendisine ailesinin sunduklarından iyi koşullar sunacaktır.