• 1949 doğumlu, çeşitli dizilerde oynayan oyuncu. nasıl bir bağlantı var taksilerle arasında bilmiyorum ama hep taksici dizilerinde oynuyor. çiçek taksi, akasya durağı... stv dizilerinde de rastlıyorum ara sıra, paso cehenneme gidiyor canlandırdığı karakter. bi kez de iyi bir rolde oynadığını görmedim.
  • kendisini çok yakından tanıyan biri olarak dün geceden beri kendimde değilim.
    hayattayken neden burada ondan övgü dolu sözlerle bahsetmedim diye pişmanlığım var şu an.
    ama insan sevdiklerini hiç kaybetmeyecekmiş gibi sanıyor.
    en güzeli tanımayanlar bile onu gerçekten tanımış.
    neşeli, eğlenceli, gülmeyi ve güldürmeyi çok severdi.
    çocuğu yoktu ama canından çok sevdiği köpeği lucky vardı. şimdi o sahipsiz kaldı.
    bizler de onun kahkalarından, hoş sohbetinden mahrum kalacağız.
    huzur içinde yat evin teyzem, mekanın cennet olsun..
  • son olarak akasya durağı'nda sinan*'ın kaynanası rolünde oynayan oyuncu. allah rahmet eylesin.

http://www.sinematurk.com/kisi/6898/evin-esen
  • asabiliği şeker hastalığından ötürü geldiğinden, aşırı sinirliliği ve kırıcılığı kişiliğine değil hastalığına bağlanması gereken insan. allah rahmet eylesin.
  • vefat ettiği haberini aldık toprağı bol olsun...üzgünüm...
  • 2012'nin ölümlerle geldiğini bir kere daha kanıtlamış oyuncu. noluyor lan, bi durul artık. çocukluğuma ait bir isim daha bu dünyadan göçtü gitti. hey gidi çiçek taksi, hey gidi tatlı kaçıklar.
  • gece gece çok üzdü.allah yakınlarına sabır versin.
  • maddi sıkıntıları yüzünden hastalığında bile çalışmış olan oyuncudur. şimdi düşünüyorum da dizileri eleştirirken artık biraz da oyuncuların durumlarını göz önünde bulundurmak gerekiyor sanırım. tiyatroya gitmeyen bir toplum ve para kazanmak isteyen oyuncular çatışmasında dizilerin devreye girmesi oyunculara biraz nefes aldırıyor, böyle de düşünmek gerek.
  • vefatına ciddi anlamda üzüldüğüm oyuncu...deli dolu rollerin kadınıydı, cidden zamansız oldu bu gidiş, mekanı cennet olur inşallah...
  • her ne kadar surekli cirkef cecaron tipleri canlandirsa bile insanin icini isitan bir oyunculugu vardi bu kadinin. hani hic sinirlenmezsin her ne kadar psikopat olsa da ... bu da buyuk bir basari bence.. severdim kendisini hakikaten, allah ragmet eglesin.
hesabın var mı? giriş yap