şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beni hayretlerden hayretlere surukleyen insan.

ben daha asansordeyken basliyorum soyunmaya. salona geldigimde donla kaliyorum.

ya abi bi insan evde kendi evinde neden kot pantulla oturur?
  • normal insan tipidir.
  • likralı kot ile benim. eşofman altı özellikle gri eşofman altı tembellik hissi verdiğinden mecburen kot ile duruyorum. belki kapıyı güzel bir komşu çalar bu yönden de bakıldığı zaman acil çıkışlar için kot elverişli.
  • birde bunun her yere eşofmanla giden versiyonu vardır.
  • acaba gerçekten böyle insanlar var mıdır diye düşünülesi bir konu.zira televizyonlardaki dizilerde filmlerde hep bir kot pantolon ya da elbiseli haller. tüm bunlar benim için zaten yeterince samimiyet yoksunu bir durum. gündelik hayata baktığımızda da böyle insanlar beni fazlasıyla şaşırtıyor.çünkü o dışarı kıyafetidir kirlenir, tozlanır o yüzden evde pijamaya da eşofman giyilir. ev temizliktir, rahatlıktır. siz siz olun evinize girince rahatça giyinin ki kendinizi güvende huzurlu hissedin.
  • kimileri vardır ki bazen pantolonla da yatabilir.
    bazen o kadar bunalirlar ki, çıplak gezer ya da uyurlar. tamamen o gün ile alakalı bir şey.
  • su an tam olarak benim. kayda deger bir anormallik oldugunu dusunmuyorum zira gayet rahatim. sorun yok yani, siz devam edin...
  • her an eve davetsiz bir misafir gelir diye temkinli bir insan davranışı.
  • şahsımdır.
    evde her an dışarı çıkabilecek şekilde otururum. her an dışarı çıkabilmek için değil tabi ki. yeterince rahat hissediyorum kendimi günlük kıyafetlerle.
    kot pantolonla kendini rahat hissetmeyen kişilerin kendilerine dar gelen pantolon giydiklerini düşünüyorum.
  • insanın kendi evdir.

ister çıplak gezer isterse de smokin giyer öyle gezer, kimse karışamaz.

ev, insan özgürlüğünün arttığı yerdir.