• televizyonu olup ben sadece belgesel izliyorumcu kesimin bir üst versiyonudur. takdir ediyoruz, saygılar.
  • belki gurur vesilesi olacak kadar değildir ama hayatından televizyonu çıkaranlara her zaman imrenmişimdir.

çok fazla boş vakti olmayan insanların gereksiz yere hayatını işgal ediyor. oysa televizyon başında öldürülün zamanlarda neler yapılabilir neler...
  • kirada olmayan 3 evimden sadece birinde, yazlıkta bir tane televizyonum var. o da benimle yaşıt arçelik tüplü eşek ölüsü birşey. en az 5 senedir açılmamıştır bile. zaten senede toplasan 1 ay kalmıyorum burada, bir de televizyon izleyip zaman öldüreceksem ne anlamı kaldı yazlığın?

izlemiyorum ki. siz nasıl izleyebiliyorsunuz asıl? abi bir yerli dizi izlemek istesen prime time akşam 8'de bir başlıyor, gece yarıma kadar kilitliyor seni. 4.5 saatinizi nasıl boşa harcayabiliyorsunuz ki yarısı özet ve reklamlara gidiyor. dizi izleyecekseniz aynı diziyi bölümü internetten izleyin, 1 saat en fazla 1.5 saat zaten yerli dizilerin bile bir bölümü.

internet dururken televizyonun büyük amelelik olduğunu düşünüyorum. tabi izleyenleri kendimden altta görmüyorum, öyle bir dallama değilim. ama boş zamanını televizyon izlemekten kendimce daha iyi şekillerde harcayan bir dallamayım ve bundan da memnunum.*
  • benim için televizyon olmazsa olmaz. büyük ekran monitör niyetiyne duvarda asılı duruyor. hdmi ile pc'yi bağlıyorum. anten veya dijital platform bağlı değil. zaten çoğu kanalın internet üzerinden hd yayını var.
  • televizyonum var hem de 2 tane, ekonomik durum olduğunda 3.sünü de alacağım. var mı izlediğin bir şey diye sorarsan ben birşeyler ile ilgilenirken arkada açık duruyor.
    ulan niye alıyoruz ozaman bu televizyon(lar)u?
    ama netflix'imi televizyondan izliyorum o güzel bak. (yukarıda bir arkadaş türk dizileri izlemeyenlere laf atmış ama türk dizileri hakkaten çok kötü abi, izlenmiyor.
  • sinemaya da mı gitmiyorsun dedirtebilir, zira televizyonda sadece acun ve benzerleri yoktur, güzel filmler, diziler, yeri geldiğinde envai müzik vardır. o insanın eğer akıllı telefonu, tableti ve interneti de yoksa o zaman şaşırılacak durumdur.
  • yaşadığı kısa süreli haklı gururun hemen ardından, instagram, facebook, twitter allah ne verdiyse yardırır.
  • televizyonsuzluktan kaynaklı can sıkıntısını baskılamak için ortaya çıkan gururdur. "naapsın zavallı çok sıkılıyor." dedirtir.
  • "sensin" denilesi insana ait gururdur. sanki dünyayı kurtarıyor. böyle bi' havalar, kasılmalar. kolpa artistliktir. internet erişimin olmasın da görelim. televizyon alıyor musun? almıyor musun? buradaki televizyon tabiri de eskiden kalma aslında, yayın alıcı anlamında. oysa günümüzde monitör tv'ler de var, yayın alıcısı (tuner) içermeyen. disk için usb girişi, smart tv, youtube vb.

benim evimde televizyon var ama ne türk dizisi izlerim, ne survivor, ne de yandaş haber kanallarını. yani televizyon alınca bu abuk subuk şeyleri izleme zorunluluğu gelmiyor. bilgisayardan nasıl film izlenir ki? iki büklüm küçücük monitör karşısında. oysa film, dizi yayılarak izlenir. takıyorum diski, film-dizi izliyorum. smart tv ile youtube üzerinden bir şeyler izliyorum.
  • çayı da şekersiz içer.
hesabın var mı? giriş yap