şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle alerjik bir bünye sahibidir. sağlığı için, ayaklarının altında yumoş yumoş halılar olmadan yaşamaya mecbur kalmıştır. (bkz: bakın bu bir dramdır)
  • evi yerden ısıtmalıdır. ev daha iyi ısınsın diye sermiyor olabilir.

edit: halı kullanmıyoruz diye de eve ayakkabıyla girmeye kalkmayın lütfen. herkesi uyara uyara deli oldum. lan sadece halı yok, gerisi aynı ev. çıkar şu ayakkabını dışarıda.
  • henüz evleri bütünsel işgal edemesem de kendi odam için yıllardır bu kafadayım. bi'ara çamaşır makinesinde yıkanacak kıvamda kilimimsi nesnem vardı sonra onu da sktirledim.
    annem yaza denk geldiği için sallamıyodu ama ev yoldaşım sürekli ayağıma terlik veriyo sapık gibi.
    hoffff üşümüyom.

halı çok pislik hissi uyandırıyo bende ve lanet olası 1 obsesifim.
    dişlerini fırçalarken dilini de fırçalayan herkes çok iyi bilir ki konuşmak öbüşmek yiyişmek zorunda kalmasak dilimizi de sermezdik ağzımızın içine.

halılar moskova'ya.
  • parkeleri ve fayansları günlük silmesi gereken vatandaş.
  • alt komsusunu delirten insandir.

halinin yalitim fonksiyonu unutulmamali, hali olmadigi zaman takir tukur butun sesler aynen asagi intikal eder. eger 'evde cok yurumem ben, oyle oturur dururum zaten' denilebiliyorsa dusunulmelidir, yoksa toplu yasamin gorgu kurallarina bagli kalmali, baskalarini delirtmemeliyiz.

hele bir de cocuklu ailenin temizlik takintili bireyleri bunu yapinca tam cinayetlik olur. o cocuga kimse hicirsey dur yapma da demez, cocuk butun gun gerzek bir sekilde delirir, kendini yerden yere atar, ziplar duvardan seker, gecenin kor vaktine kadar uyutulmayan cocuk insani katil edecek kivama getirir, bir yandan da aslinda egitimsiz aileye dogdugu icin de cocuk icin uzulunur, fakat sonra dusunulur, bu adamlar en azindan bir hali serseler evlerine ben cocuklarin zekasi hakkinda bu gereksiz bilgiyi ogrenmek zorunda kalmayacaktim, neden yahu neden denir :(
  • üşengeç insanların da sıklıkla yaptığı şeydir bu. halısız zemini süpürmek ve silmek daha kolay. büyük rahatlık.
  • evde ayakkabı giyiyordur. hizmetçileri vardır. yemek için ayrı, kahvaltı için ayrı oda kullanıyordur.