şükela:  tümü | bugün
  • bunu dert edinenlere çam ağacı sokabilecek kadar zekiyim.
  • insanların zeka seviyelerini bir süs objesi ile hesaplamaya çalışan insanlardan yüksektir.
  • hiç aklımda olmamasına rağmen sırf gıcıklığına şu işsiz halimle bana yapay çam ağacı aldıracak nefret dolu ifadelerdir.

geçtiğimiz senelerde veito marka dik ısıtıcısının üstüne ışıklar koymuştum.

şimdi en kralını yapacağım.

fundamentalizm kesinlikle hastalıktır, tedavi olun.

not : engellemeden önce şöyle bir baktım önceki yazdıklarına başlık sahibinin. her entry’si bir cümleden oluşuyor. belli meslek gruplarına karşı antipati içeren yorumları var. yani asıl konuya gelmek için entry kasılmış.

engelle, başlıklarını engelle, konuşma, görme, hayatından çıkar.

edit : “ belliki “ kelimesini yanlış yazmışım, komple sildim, başlığı açanı silmeyi unutmuşum onu da sildim, böyle kış temizliği oldu püfür püfür.
  • bunu yazan arkadaş kesin tek ocaklı evde doğmuş bir arkadaş.
    niye yaramasın her sene yılbaşlarında süsler işte. evladiyelik. yılbaşlarını mutlu bir şekilde geciriyorsa mutlu olur. sende öyle evindeki ocağa bakarak hep mutsuz kalmaya devam edersin.
  • avelin zekayı cüzdanda araması
  • zeka seviyelerini bilemem fakat özenti oldukları kesindir. şükran günü, cadılar bayramı filan da kutlar bu tipler
  • glaskow skoru 15 değildir
  • profiline baktımda fuckbuddy aranıyor başlığına entry girmiş bir artığın boş ifadesi.

link
    arkadaşa karı yollayın.

şu başlığa entry giren kişinin yanında einstein sayılabilecek insandır.

(bkz: engelle)

edit: link düzeltildi.
  • (bkz: derdini sikeyim butonu)

evine süs amaçlı herhangi bir şeyi almakla aynı şeydir. zekadan bağımsızdır.

ancak buna dertlenenin zeka seviyesi tartışılmalıdır.
  • dekoratif eşya kavramından bihaber insanları da görmüş olduk.
    her eşyanın bir işe yaraması lazım zaten.
    mağara kültürünün yaygınlaşması üzücü.