şükela:  tümü | bugün
  • bunu dert edinenlere çam ağacı sokabilecek kadar zekiyim.
  • insanların zeka seviyelerini bir süs objesi ile hesaplamaya çalışan insanlardan yüksektir.
  • profiline baktımda fuckbuddy aranıyor başlığına entry girmiş bir artığın boş ifadesi.

link
    arkadaşa karı yollayın.

şu başlığa entry giren kişinin yanında einstein sayılabilecek insandır.

(bkz: engelle)

edit: link düzeltildi.
  • hiç aklımda olmamasına rağmen sırf gıcıklığına şu işsiz halimle bana yapay çam ağacı aldıracak nefret dolu ifadelerdir.

geçtiğimiz senelerde veito marka dik ısıtıcısının üstüne ışıklar koymuştum.

şimdi en kralını yapacağım.

fundamentalizm kesinlikle hastalıktır, tedavi olun.

not : engellemeden önce şöyle bir baktım önceki yazdıklarına başlık sahibinin. her entry’si bir cümleden oluşuyor. belli meslek gruplarına karşı antipati içeren yorumları var. yani asıl konuya gelmek için entry kasılmış.

engelle, başlıklarını engelle, konuşma, görme, hayatından çıkar.

edit : “ belliki “ kelimesini yanlış yazmışım, komple sildim, başlığı açanı silmeyi unutmuşum onu da sildim, böyle kış temizliği oldu püfür püfür.
  • her sene evime canlı bir ladin fidanı (bkz: mavi ladin) alıp süslerim, mart sonu gibi de o fidanı dışarı dikerek ülkemizin ağaç varlığına kendimce katkıda bulunurum. herkese de plastik ağaçlar yerine canlı fidan almalarını ve günü geldiğinde de fidanı doğaya armağan etmelerini şiddetle tavsiye ederim. ha bu arada plastik ağaç alanların büyük çoğunluğu da bir defa eli yüzü düzgün bir ağaç alır ve onu yıllarca kullanırlar.
  • köken olarak gagauz türk'ü hristiyan arkadaşım olup,
    çok ileri ihtisas gerektiren bir alanda ana bilim dalı uzmanı olan bilim insanıdır.

zekidir, çalışkandır, ahlaklıdır.

gerek noel ruhunu yaşayabilmek için,
    gerekse de çocuklarının neşesi için,
    evine çam ağacı alabilecek kadar nazik bir anne-baba; ebeveyn zekasına sahiplerdir.

sizden de türkiye'nin sadece müslümanlardan değil;
    hristiyanlardan da oluştuğunu düşünmeniz ve ona göre başlık açma zekasını göstermeniz gerekir.

tabii zekanız varsa...
  • benim seviyemdir. 15 senedir cocuklarimla her aralik ayinda buyuk bir keyifle, gule eglene yaptigim aktivitenin basrolundedir o agac. evinde sevgisizilikle buyuyup baskalarinin tercihlerini zeka seviyesiyle ve odedikleri parayla olcen sozluk mallarina dert olmasin. gayet keyifli bir tercihtir, rahat olun.
  • alırsam gerizekalı seviyesine inerim. çünkü evimde üç tane kedi var. ve başa çıkamam, verdiğim paraya yazık olur.

kediler olmasaydı gerçekten akıllıca bir hareket olurdu.
  • pagandır belki hoşgörülü olmak lazım
  • geri zekalı mıyız ulan biz senin gibi. bi kere aldık, her sene aynı ağacı kullanıyoruz.