şükela:  tümü | bugün
 • aslında müteahhitten önce sıfat olarak o'lu kelime kullanacaktım da , gg olmasın durduk yere diye koymadım. hala sinirden elim ayağım titriyor.

  haysiyetsiz herif, evini vermeyen 82 yaşında ki kadının kapısının önünü 5 metre kazıp hapsediyor, elektriğini suyunu kesiyor. peki belediye ne yapıyor ? ne yapacak ki,teyzenin parası mı var da onu korusun,savunsun .

  not : yer sivas, sözde yiğidin harman olduğu yer,hadi oradan.

  link
 • doğanın kanunu zayıfsan ezilirsin. bakmışllar teyzem biraz yaşlı, kimsesi koruyanı yok.

  bazı insanların aradığı fırsat. yaşlandığımızda o teyze olmayacağımız ne malum ve hatta onu anlamak için o teyze mi olmamız gerekir?
  insan olmamız yetmez mi?
 • vicansızlık desem az, içimi yordu bitirdi bu ülkenin bu garabet halkı.. bir insan olun artık bir iyi olun bu ne be..

  düzeltme :hora3
 • (bkz: faust)

  yol yapımını engelleyen kulübede yaşayan yaşlı karı kocayı öldürür.

  faust'un aslında ortada olan ama bilinmeyen yönleri.
 • zorunlu sebeplerle yaşlı yakınını huzurevine yerleştirmek zorunda kalanların dedikodusunu yapan iki yüzlü bir toplumun yansımasıdır.
 • empatiden yoksun, saygısız, vicdansız ve yaşlıya hürmetsiz bir adet müteahhidin kimsesiz yaşlı teyzeme çektirdikleri.

  saçma sapan düğün fotoğrafı rezaletini, dolaptan çalınan sucuğu konuşacağımıza toplanıp, karşı durmamız gereken asıl meselelerden sadece bir tanesi.

  adamı eleştirmeyeceğim, bıktım artık bu saygısızlardan. imza kampanyası vs. düzenlenirse yada ankara'dan yapabileceğim bir şey olursa elimden geleni yapmaya hazırım sözlük başlık altında yazılması yeter.
 • teyzenin oturduğu mahallenin yakınlarına yeni numune hastanenin taşınması ve özel hastanenin de ilgili mahalleye yakın olması sebebiyle müteahhitler kol geziyorlar buralarda. çünkü orada daha çok hastane çalışanları oturuyor, iş yerlerine yakınlığı sebebiyle de kiralar da ev fiyatları da kol gibi.

  ben sivas'tayım ve bu meseleyi araştırdım.kadının hiç kimsesi yokmuş. abisi, kardeşi, çoluğu, çocuğu vs. hem kadına oturduğu yerden ev vermiyor, hemde kadına baskı yaparak evden çıkmasını istiyor. biri de çıkıp demiyor ki; "hoşt lan! sen nerenin itisin de benim evimin suyunu kesiyorsun!? " sivas'ta nerden baksan en az 200 oturmaya musait evleri var bunların, ama kadına böyle bir secenek sunup, ev yapıldıktan sonra tekrar yerine geçersin demiyor. hakkını savunacak kimse de olmayınca istediği gibi davranıyor.

  velhasılıkelam, hayırsever 2 avk. yarın ilgili şirkete dava açıp kadının hakkını arayacak. evet ülkede hukuk yok, adalet yok ama bu davalar hep geleceğe yatırım.

  tanım: sözde menzilci, namazlı-abdestli müteahhitin, çaresiz bir kadına zulmü.

  edit: durumu chp sivas milletvekili ali akyıldız'a ilettim, o da ilgileneceğini söyledi.

  edit:2 sürekli mesaj geliyor hangi firma diye. arkadaşlar hem belediye hemde hükümet tarafından kollanan, güçlü bir firma. burda isim verip linç edilmek istemiyorum. zaten gereken yapılacak. sizlerle de buradan paylaşacağım.

  edit 3: su an ordayım. teyzenin evi aşırı eski, oturulacak durumda değil. mahallenin o bölgesi kentsel dönüşüme girmiş ve her yerde inşaat var. evin kapısı eşilen yerdeki arsaya bakıyormus, müteahhit orayla anlasınca da inşaata
  girmiş. bugün hem belediyeye çok şikayet olmuş, hemde giden cok olmuş ondan sanırım arsada tabela yok. belki de hiç yoktu.

  edit : 4 (bkz: kapısı 5 metrelik çukura açılan teyzeye ev sözü)
 • tez vakitte ifşa olmasını umduğum müteahhittir.
 • buradan ne insanlara yardım edildi, ne insanlar itin götüne sokuldu.
  bu teyzeye yardım etme yolunu bilen veya bu ...larını ifşa edebilecek kimse yok mu?