• aslında müteahhitten önce sıfat olarak o'lu kelime kullanacaktım da , gg olmasın durduk yere diye koymadım. hala sinirden elim ayağım titriyor.

haysiyetsiz herif, evini vermeyen 82 yaşında ki kadının kapısının önünü 5 metre kazıp hapsediyor, elektriğini suyunu kesiyor. peki belediye ne yapıyor ? ne yapacak ki,teyzenin parası mı var da onu korusun,savunsun .

not : yer sivas, sözde yiğidin harman olduğu yer,hadi oradan.

link
  • doğanın kanunu zayıfsan ezilirsin. bakmışllar teyzem biraz yaşlı, kimsesi koruyanı yok.

bazı insanların aradığı fırsat. yaşlandığımızda o teyze olmayacağımız ne malum ve hatta onu anlamak için o teyze mi olmamız gerekir?
    insan olmamız yetmez mi?
  • vicansızlık desem az, içimi yordu bitirdi bu ülkenin bu garabet halkı.. bir insan olun artık bir iyi olun bu ne be..

düzeltme :hora3
  • empatiden yoksun, saygısız, vicdansız ve yaşlıya hürmetsiz bir adet müteahhidin kimsesiz yaşlı teyzeme çektirdikleri.

saçma sapan düğün fotoğrafı rezaletini, dolaptan çalınan sucuğu konuşacağımıza toplanıp, karşı durmamız gereken asıl meselelerden sadece bir tanesi.

adamı eleştirmeyeceğim, bıktım artık bu saygısızlardan. imza kampanyası vs. düzenlenirse yada ankara'dan yapabileceğim bir şey olursa elimden geleni yapmaya hazırım sözlük başlık altında yazılması yeter.
  • tez vakitte ifşa olmasını umduğum müteahhittir.
  • buradan ne insanlara yardım edildi, ne insanlar itin götüne sokuldu.
    bu teyzeye yardım etme yolunu bilen veya bu ...larını ifşa edebilecek kimse yok mu?
  • bunlar teyze evdeyken evini başına bile yıkarlar. 3 gün haber olur, müteahhitin de ifadesini alıp salarlar. sonra unutulup gider nice rezillikler gibi.

nüfus kağıdının din hanesine money yazılması gereken milyonlarla beraber yaşıyoruz vicdansızın harman olduğu ülkede.
  • iyi de bu olay türkiyenin 81 ilinde 573 ilçesinde var zaten.

güçlü olanın güçsüzü ezdiği coğrafya burası.
  • artık bu tarz yöntmelerle uğraşmasına gerek kalmayan müteahhittir.
    sağolsunlar kapitalizmin vucud bulmuş hali olan muhteremler bunu da düşünmüşler.
    (bkz: yeni yapılan binaların yıkılması)
hesabın var mı? giriş yap