şükela:  tümü | bugün
 • hoş bir hatun ablamız tarafından türkiye'de yapılan bir sosyal deneyde karşımıza çıkmış erkektir.

  ya hakkaten tanımadıkları kızları evlerine almamak konusunda bilinç geliştirmişlerdir ya da bildiğin tırsmışlar hajskdhsajkdsajdhnjksa

  bu ne lan?

  https://www.youtube.com/watch?v=qjfdr4kyel8
 • açıkçası görüntülerdeki kadın bana da sorsa aynısını söylerdim.

  böbrek.avi midir nedir amk. bir de hoş bir kadın denmiş. asker pantalonu giymiş, hippie saçlı, hapçı gözlerle bakan bir kadın nasıl hoş oluyor onu da anlamadım.
 • insanın aklına bin türlü şey gelir abi; hırlı mıdır, hırsız mıdır, kan davasından mı kaçıyor, uyuşturucu müptelası mı? hani amerika'da olsa, "normaldir, sıradan bir kız da olabilir; mesela yurda gidemeyip sokakta kalmışsa böyle bir şey isteyebilir" der, daha makul yaklaşırsın ama türkiye'de hiç tanımadığı bir insanı yoldan çevirip "evine gelebilir miyim?" diye soran kadının sağlam ayakkabı olmayacağı kesin yani.
 • (bkz: ya ne olacağıdı)

  bu ülkede, bir erkek bu teklifi kabul ediyorsa kızın kesinlikle korkması lazım. hatta kız organ mafyasının üyesi ise mafyanın elemanı ile bağlantısı kesilebilir!
 • ben. ret ettim , ederim de.
 • artık iyiden iyiye baymış olan sosyal deney bokuna konu olmuş erkektir. bari düzgün bir senaryo hazırla da sırıtmasın bu kadar. gel kal dese sapık muamelesi yapıyor. neymiş, kendisi kalacakmış da sadece, beraber kalamazmış. sorma ulan adama o zaman? iyi amk sokaktan geçen bir kezbana evini teslim etsin. istersen kamyonu çek evin önüne, beraber yükleyin eşyaları.

  nasıl bir veriye ulaştın şimdi bu deney(!) sonucunda? iyi hit geldi mi kanalına? paralar cukka mı? yalnız o babaannesiyle yaşayan çocuk da safın önde gideni. hem yer isteyip hem öyleydi böyleydi diyene bir de para vermek istiyor. oğlum sizin gibi saf temiz kalpli çocuklar kaldırıyor bu kezbanların götünü. bu kadar yüz verip durmayın şunlara.

  kalacak yer isteyip yok numaramı veremem, yok senle kalamam diyene tek bir cümle söyleyin yeter. kasmayın.
 • bu kız babasına da sorsa muhtemelen aynı cevabı alacağı için, normal olanı yapan erkektir.
  daha önce yokluktan çirkin ve benden de on beş yaş büyük birini alıp akşama kadar takıldıktan sonra, yok yapamayacağım deyip, evine bırakmış biri olarak malum soruya hayır diyorum. türkiye'de erkekler de reddeder sadece doğru adamlara denk gelmeniz kafi sayın sosyal deneyciler.
  edit: iş yerinde olduğum için sesi açamıyorum. bir de ben evden gidecekmişim. oldu canım.
 • dünyanın en misojin, en kötü niyetli, kadın düşmanı, homofobik insanlarından biridir.

  istediği anda istediği yerde olup istediğini yapma hakkını kullanan, özgür, bağımsız bir kadının veya transın küçücük bir ricasını kırıp gece soğukta dışarıda bırakacak kadar kadın düşmanı, ve insanlık dışı tipik türk öküzüdür.

  insanları, özellikle de kadınları, giyimine, davranışına, bulunduğu yere ve belirttiği taleplerine göre hemen yargılayıp yaftalayan, tanımadığı bir insanı hemen güvenilmez ilan eden kaskatı kesilmiş kafaların insanlık atmosferinden oksijen tüketiyor olmasının en açık örneklerinden biridir.

  kardeşim insan o insan.. al şu insanı bir evine, yatsın salonda, karnını doyur, ver kumandayı eline, git sen komsuda kal.. hayatta bir de iyilik yap denize at.. yok potansiyel böbrek hırsızıymış, yok soyguncu çetesinin üyesiymiş, yok uyuşturucu zulasını saklayacak yer arıyormuş, yok hamileymiş te senle kalıp yattıktan sonra olayı sana iteleyip şantaj yapmaya kalkacakmış yeter yahu! bayılıyorsunuz herkesi yaftalamaya. diyelim ki bu sözü edilen potansiyel kuntizliklerin gerçekleşme olasılığı yüzde doksan dokuz nokta doksan dokuz. ee? on binde bir ihtimalle gerçekten gece kalacak yer ihtiyacı olan bir kadına kapını mı kapatacaksın? insanlıktan çıkmışsınız hepiniz..

  tanım:
  kendini genel ekşi sözlük özgürlük kahramanları timinden birinin yerine koyma denemesine sebep olan, ama böyle de pek eğlenceli olmayan entry girme mevzusu.
 • "ben evde durucam sen başka evde kalacaksın" diyen kızı reddeden erkek.

  eve gelince bir takım eşyanın eksildiğini görmek istemiyordur.

  ya da ulan memlekette otel motel mi kalmadı diye de düşünüyor olabilir. zira kız parasız tamam ama ailesi gelecekmiş bankadan para mı gönderemiyor? günümüz şartlarında anında para havalesi yapabiliyorsun.

  hadi havale yapamıyorlar madem yarın gelecekler, parasını getirirler yanlarında. yoksa onlar da mı fellik fellik kalacak yer arayacaklar geldiklerinde?!

  yani neresinden tutsan saçma.