şükela:  tümü | bugün
  • hoş bir hatun ablamız tarafından türkiye'de yapılan bir sosyal deneyde karşımıza çıkmış erkektir.

ya hakkaten tanımadıkları kızları evlerine almamak konusunda bilinç geliştirmişlerdir ya da bildiğin tırsmışlar hajskdhsajkdsajdhnjksa

bu ne lan?

https://www.youtube.com/watch?v=qjfdr4kyel8
  • açıkçası görüntülerdeki kadın bana da sorsa aynısını söylerdim.

böbrek.avi midir nedir amk. bir de hoş bir kadın denmiş. asker pantalonu giymiş, hippie saçlı, hapçı gözlerle bakan bir kadın nasıl hoş oluyor onu da anlamadım.
  • sana numarami veremem, ben senin evinde kalicam sen evden gidicen diyor. boyle bir manyaklik ne gorulu ne duyuldu. dese ki "bi aksam salonunuzda kalabilir miyim?" ayri mevzu. senaryo epicmis.
  • ahaha " olmadı şey yapalım.bi 20 lira verelim " ney amk ya.
  • bu erkek benim. üç yıl önce eve girerken kapı önünde güzellerinden bir tanesi yolumu kesip 'acaba bu gece sende kalabilir miyim?' dedi. tereddütsüz yapıştırdım 'hayır'ı. ya kesin benim karizmamdan etkilenip benle cinsel seks yaptıktan sonra çok para isteyecek ya da arkadan bir ordu adam gelip steril bir ortamda dalağıma kadar her şeyi alacaklardı.
    ayrıca şu amına kodumun sosyal deneyleri hiçbir sike yaramıyor, ne bilimsel bir şeyi var ne sosyolojik. yazık insanlar ne kadar aptal
  • türkiye'de yapacağınız sosyal deneyi sikeyim dedirten türden bir video. gerçekten muhteşem bir sosyal deney olmuş müthiş tespitler var.

video'nun yarısını izleyebildim. hapçı kızımız kalacak yer arıyor ve etraftan geçenlere salak salak bir şekilde "bi gici sizdi kilibilir miyim ihih" diyor. olum siz sosyal deneyi ne sandınız gerçekten anlamıyorum. ayrıca kızın tipi gerçekten kötü. malum soruya da hayır cevabını vereceğim.
  • insanın aklına bin türlü şey gelir abi; hırlı mıdır, hırsız mıdır, kan davasından mı kaçıyor, uyuşturucu müptelası mı? hani amerika'da olsa, "normaldir, sıradan bir kız da olabilir; mesela yurda gidemeyip sokakta kalmışsa böyle bir şey isteyebilir" der, daha makul yaklaşırsın ama türkiye'de hiç tanımadığı bir insanı yoldan çevirip "evine gelebilir miyim?" diye soran kadının sağlam ayakkabı olmayacağı kesin yani.
  • (bkz: ya ne olacağıdı)

bu ülkede, bir erkek bu teklifi kabul ediyorsa kızın kesinlikle korkması lazım. hatta kız organ mafyasının üyesi ise mafyanın elemanı ile bağlantısı kesilebilir!
  • ben. ret ettim , ederim de.