şükela:  tümü | bugün
 • hoş bir hatun ablamız tarafından türkiye'de yapılan bir sosyal deneyde karşımıza çıkmış erkektir.

  ya hakkaten tanımadıkları kızları evlerine almamak konusunda bilinç geliştirmişlerdir ya da bildiğin tırsmışlar hajskdhsajkdsajdhnjksa

  bu ne lan?

  https://www.youtube.com/watch?v=qjfdr4kyel8
 • açıkçası görüntülerdeki kadın bana da sorsa aynısını söylerdim.

  böbrek.avi midir nedir amk. bir de hoş bir kadın denmiş. asker pantalonu giymiş, hippie saçlı, hapçı gözlerle bakan bir kadın nasıl hoş oluyor onu da anlamadım.
 • sana numarami veremem, ben senin evinde kalicam sen evden gidicen diyor. boyle bir manyaklik ne gorulu ne duyuldu. dese ki "bi aksam salonunuzda kalabilir miyim?" ayri mevzu. senaryo epicmis.
 • ahaha " olmadı şey yapalım.bi 20 lira verelim " ney amk ya.
 • türkiye'de yapacağınız sosyal deneyi sikeyim dedirten türden bir video. gerçekten muhteşem bir sosyal deney olmuş müthiş tespitler var.

  video'nun yarısını izleyebildim. hapçı kızımız kalacak yer arıyor ve etraftan geçenlere salak salak bir şekilde "bi gici sizdi kilibilir miyim ihih" diyor. olum siz sosyal deneyi ne sandınız gerçekten anlamıyorum. ayrıca kızın tipi gerçekten kötü. malum soruya da hayır cevabını vereceğim.
 • insanın aklına bin türlü şey gelir abi; hırlı mıdır, hırsız mıdır, kan davasından mı kaçıyor, uyuşturucu müptelası mı? hani amerika'da olsa, "normaldir, sıradan bir kız da olabilir; mesela yurda gidemeyip sokakta kalmışsa böyle bir şey isteyebilir" der, daha makul yaklaşırsın ama türkiye'de hiç tanımadığı bir insanı yoldan çevirip "evine gelebilir miyim?" diye soran kadının sağlam ayakkabı olmayacağı kesin yani.
 • (bkz: ya ne olacağıdı)

  bu ülkede, bir erkek bu teklifi kabul ediyorsa kızın kesinlikle korkması lazım. hatta kız organ mafyasının üyesi ise mafyanın elemanı ile bağlantısı kesilebilir!
 • ben. ret ettim , ederim de.
 • artık iyiden iyiye baymış olan sosyal deney bokuna konu olmuş erkektir. bari düzgün bir senaryo hazırla da sırıtmasın bu kadar. gel kal dese sapık muamelesi yapıyor. neymiş, kendisi kalacakmış da sadece, beraber kalamazmış. sorma ulan adama o zaman? iyi amk sokaktan geçen bir kezbana evini teslim etsin. istersen kamyonu çek evin önüne, beraber yükleyin eşyaları.

  nasıl bir veriye ulaştın şimdi bu deney(!) sonucunda? iyi hit geldi mi kanalına? paralar cukka mı? yalnız o babaannesiyle yaşayan çocuk da safın önde gideni. hem yer isteyip hem öyleydi böyleydi diyene bir de para vermek istiyor. oğlum sizin gibi saf temiz kalpli çocuklar kaldırıyor bu kezbanların götünü. bu kadar yüz verip durmayın şunlara.

  kalacak yer isteyip yok numaramı veremem, yok senle kalamam diyene tek bir cümle söyleyin yeter. kasmayın.