*

• evlenmeden önceki soyadına ihanet eden hatun kişidir. ulan azıcık alıştıra alıştıra değiştir bari. ne bu acele; imzayı atar atmaz facebook'a girip soyadını değiştiriyorsun. facebook resmî bir kurum mu ki illâ bu değişikliği saniyesinde yapmak mecburiyetindesin. 20-30 yıldır taşıdığı soyisminin değişmesi insanda bir travma yaratmaz mı; insanın bunu kabullenmesi, içselleştirmesi için zaman gerekir diye düşünüyorum. tabii kişiden kişiye değişiyor sanırım bu durum.
  • takribi birkaç gün içinde, görümcemgillerle qahfaltıı qeyfii diye albüm paylaşır feysbuk'da. hemen hamile kalır. beşinci ayda ' bebişimizzz geliyorrrr ' diye durum paylaşır. evlenmeden önce saçları seda sayan sarısı iken, hamileliği boyunca gergedan gibi olmaktan mütevellit ensesine kadar dip boyaları gelir.

sonuç ne bilmiyorum. feysbuk'da en fazla bu aşamaya kadar takip edebildim :/
  • koca bulduğunu dünya aleme duyurma gereği hisseden şahıs (:
  • önceden başlıktaki şekilde davranacağı tahmin edilebilen kızdır.
    sözlü veya nişanlıyken, müstakbel kocası ile aynı karede kocasının hemen arkasında ve dudakları büzüşük poz veriyorsa kesin soy adını değiştirecektir.
  • ozsamuray gibi bir soyadi var ise hak verdiğim kizdir
  • çıkmaya başladıkları an durumunu evlli olarak değiştimiştir bile olan kızdır.
    cümlemi öpün.
  • evlenince soyadım van derli olacağı için hızlıca yapmayı düşündüğüm aktivite. çok karizmatik lan. gerçi evlenmeyi pek düşünmüyorum ama sırf soyadı için hızlıca evlenebilirim.
  • isminimi değiştircekti!
    normal olarak soyadı değişecek.
  • ne alaka lan diye sorduğum başlık. resmen değişiyor zaten ona gelene kadar ne kezbanlar var.
  • kocasının soyadını, kendi kızlık soyadıyla birlikte kullanmayı akıl edememiştir. şu sıralar iki soyadlı facebook hesapları moda ne de olsa.
hesabın var mı? giriş yap