şükela:  tümü | bugün
  • kendileri annelerine gitmekten hiçbir şekilde beis duymazlar ama söz konusu erkeğin ailesini ziyaret etmek istemesi olunca derin bir kıskançlık durumu yaratıp, sizin ailenize gitmenizin önünde engel olmaya çalışırlar. beraber gidelim dersiniz kabul etmezler. ne yazık ki bu tip kadınların sayısı çok fazla. yahu sizinle evlendik diye ailemizi de mi ziyaret etmeyeceğiz. nedir yani bu kıskançlığın sebebi? valla kralı gelsin benim ailemi ziyaret etmemi engelleyemez.bunun karşılığında da bir bedel ödenecekse pekala öderim.

not: boşandım neyse ki böyle saçmalıklarla uğraşmak zorunda kalmıyorum. darısı bu tip aptallıklarla uğraşan herkesin başına. korkmayın efendim boşanın. inanın bekar olmak çok büyük bir mutluluk *
  • erkek buna karsi cikamadigi zaman o evlilik fiiliyatta bitmistir, o is yurumez.
  • ne kadar salak salak kadınları bulup evleniyosunuz siz böyle ya. ya da salak olan sizsiniz emin olamıyorum.
  • evlenene kadar karşısındakini hiç tanımamış olan erkeklere müstehak olan kadındır.
  • tencere kapak ilişkisi mevcutsa bu kadınla evlenen adam kendisi kaşınmıştır. kendisi muhtemelen sevgilimin sosyal medya hesabı olmasın diyen erkektir. ne alaka diyenleri duyar gibi oldum lakin denklem basit. şu olsun, bu olmasın, şunu yap, bunu yapma, şuraya git, buraya gitme... birbirlerinin ömürlerini törpüleyip dururlar.

o kadın salak da o kadınla evlenen salak değil sanki*

edit: ikisi de salakmış.
  • evlilik müessesi kutsaliyet taşımakla beraber, biraz da kumar işine benziyor.

böylesi bir durumda hata yaptığını kabullenip kişinin kendisiyle yüzleşmesi gerek. zira er kişinin en doğal hakkı olan ana babasıyla zaman geçirmesini problem eden bir kadını idare ettikçe er kişi kendi kişiliğinden ödünler verir. boşa gitsin arkadaş! bu tarz kadınlar ömür törpüler...