şükela:  tümü | bugün
119 entry daha
  • cicim aylarının bitmiş olmasından mütevellit, evin ortasına sıçmadığına şükür edilesi durumdur. oyun bitmiş maske inmiştir.
  • gerçek yüzü osurmaksa iyi...
  • doğrudur. hatta bu şerefsizler 6 ay sonra sıçmaya da gidiyorlar.
  • hem bu kadar tiksinilirken bu kadar gülünen başka bir eylem var mıdır bilmiyorum. aşka benziyor biraz. herkesin osuruğu kendine hoş gelir, aslında herkes kendine aşık.
  • başlıktaki iyi beklemiş. annem diyor ki "babanız evlendiğimizin 2. günü yanımda osurdu, noluyor dedim, babanız da bana gaz bu sağlık için dedi ama ben 30 sene oldu hiç yapmadım."
  • şükela modunda o kadar çok osuruk entry’si okudum ki tüm osuruk kokuları evime kadar geldi, mazallah evde kibrit yaksam metan gazından uçacam.

kalktım tüm kapı ve pencereleri actım, lavanta kokusu sıktım dip bucağa..
    bu bile yetmedi, tütsü yakıyorum şimdi.
    içim,dışım,tüm ruhum osuruk oldu.
    kendimi 90 dereceye atıp yıkayasım var.
    önümüzdeki 23 yıl boyunca osuruk kelimesini ve osuruğun kendisini duymak istemiyorum artık.
    yeteeeeeer!
  • o kişi doğduğundan beri osuruyordu, siz sonradan hayatına girdiniz. haddinizi ve yerinizi biliniz.
  • eşi bırak ben arkadaşımın yanında bile yapmam, yapamam. başkasından önce kişinin kendine saygısı olmalı.
  • karşısındaki insana saygısı olmayan kişilerin yaptığı eylemdir. bu kişi eş olmuş olmamış hiç önemli değil.
  • millet ciddi ciddi osurmayı samimiyet sanıyor. eşim benim yanımda bilerek osursa, boşarım.

size bu konuyla ilgili dişçimin söylediği şeyi ileteyim, "boşanmaların en büyük nedenini insanlar ihanet sanır. oysa, ağız kokusudur."

yani, sırf yanında osuruyorsunuz diye eşiniz size dava açsa, donunuza kadar alabilir. ve osurmak övünülecek bir şey değil, tam tersi, iğrençliktir. yok ben illa yanında cayır cayır osurabileceğim biriyle evleneceğim derseniz gidip askerlik arkadaşınızla evlenin. kadınlar da kankalarıyla evlensin. çünkü bir birliktelik nezaket ve saygı üzerine inşaa edilir.
281 entry daha