şükela:  tümü | bugün
 • nerden biliyosun yatağına girdiğin adamın 3-4 ay sonra senden sıkılıp karnında çocukla tek başına bırakmayacağını seni? bence 1 yıl seks olmadan yaşansın önce bakılsın nasıl gidiyor evliyken ilişki, sonra cima edilsin.

  edit: anal yapılabilir, böylece boşanma olursa hem ilk kocişinin penisini mutlu etmiş olursun hem de ikinci kocişine kaymak gibi zarlı bir vajina hediye etmiş olursun.

  edit2: kadın kişi sürtünme yoluyla zevk almayı da deneyebilir.

  edit3: hatta penisi orasına burasına sürsün yani çok da sorun değil de zara zeval gelmesin.
 • ülkemiz sınırları içindeki soğan kokulu kezbanların tam destek vereceği kampanya ! bunların müptelaları da sinirden kendini siker artık !
 • bekaret bu kadar önemli bir şeyse desteklenmesi gereken öneri. sonucunda herkes mutlu olur. çağdaşlık ve medeni olmak da böyle birşey. zamane erkeklerine güven olmuyor hem.
 • tabi ya bekaret korusun.
  sen ahlaklı olmadıktan sonra bekaretin olsa ne olmasa ne?

  yani insanların şu bekaret takıntılarını da anlamıyorum.
  git birinin şeyini yala, diğerine arkadan ver bu döngü böyle gitsin gelsin sonra de ki ama ben kız oğlan kızım oldu canım ya.

  bırakın bekareti filan da ahlaksızlık nasıl düzelir ona kafa yorun biraz.
  bekaret önemli değil de bu okumayan, anlamayan, sorgulamayan toplum nasıl düzelecek onu konuşun biraz.
 • çağın ötesinde bir kamkanya. bu hangi seviye ümstad?
 • bekaret önemli ölene kadar saklanmalı. evlilik öncesi anında ve sırasında kesinlikle korunmalı. (bkz: mastürbasyon evliliği pardon bekareti öldürür mü)
 • şimdi aslında hiçte mantıksız bir olay değil. bir kadının başka erkeklerle yatmadığını anlayabilmenin en iyi yolu bekaret ise eğer evlendikten sonra çok rahat başka erkeklerle yatabilir, bunu kaldırabilecek erkekte ne diyordunuz gavattır. bu bağlamda erkeğin evlendikten sonrada gavat olmasını engellemek adına tüm kadınlar evlendikten sonra da bakire kalmalı ve böylelikle kadının kukusu garanti altına alınmalıdır. bu hamle ile bir çok erkeğin rahatlayacağını göreceksinizdir.