şükela:  tümü | bugün
 • evde rastlamayanlar icin olunce gok tanri ile karsilasan musluman etkisidir.
 • (bkz: hassiktiiir)
 • evlenmenin eşiğine gelmiş erkeklerin "ya olursa" diye yaşadıkları korku. aslında o kadarına da gerek yok, ciddi bir ilişki yaşıyorsan hele hele karşındaki senden daha ciddi ise pörtleyiverir bu korku biyerlerden ve belki aslında hayatının kadınına sahipken, diyaloğa girdiğin, hatta yolda gördüğün her kadına "ya buysa" diye bakmaya başlarsın. sağlıklı bir durum değildir bu korkuyu yaşamak, elindeki mutluluğu yaşamasını engeller insanın. neticede büyük ihtimalle korkulan başa gelmeyecektir. ama ya olursa?
 • (bkz: sıçış)
 • rastlanılan bu kişiyle işler yolunda giderse, kendisi bir süre sonra beyimiz için hayat kadını, muhtemelen ve esasen sabık yenge hanımın hayatının kadını olacaktır.
 • her vakit gerçekleşebilecek hadisedir.
  olay, evlilikle sınırlandırılmış dört duvarın tam da içinde bulunan diğer şahıs ile alakasızdır.
  etkilenmek, etki altında kalmak kolaydır.
  misal ilişkinizde tam da o gün kız arkadaşınız kendinden soğutacak garip bir davranışta bulundu.gittiniz bir yere yemeğe, karşınızdaki masaya güzel bir bayan oturdu. pek de güzel bakıyor size.kalkıp telefon numarasını masanıza bıraktı ve gitti.
  hal ve durum çok önemli bu noktada.eğer yeni bir macera arıyorsanız bu denli ne istediğini açık bir şekilde dile getiren bir kadın sizi cezbedecektir.
  hayatının kadınına rastlamak her daim yanılgıya düşüren bir durumdur. misal ilişkiniz yolunda gidiyor ama bir kadınla tanıştınız..gizemli bir havası var, az konuşup çok bakışıyorsunuz.ablam kısa cümleler kurup felsefe ile dolduruyor da dolduruyor.tensel temas da oluyor ister istemez.
  bu tip bir hatunu aptal olarak da görebilirsiniz..dünya güzeli olarak da hatta hayatınızın kadını olarak da görebilirsiniz..hal ve durum arkadaşlar, sadece hal ve durum.
  eğer gerçekten evlendikten sonra hayatınızın kadını ile karşılaştığınızı anlar ve her ne pahasına olursa olsun onunla yaşamak isterseniz. bu durumu eşinize bir şekilde izah edersiniz ve yeni hayatınıza merhaba dersiniz.risklerle doludur ama belki de karşınızdaki kişiye göre denemeye değer.
  ama tüm bu bahsettiğim ilginç hal ve durumlar içerisinde tanıştığınız kadınlar, genellikle hayatınızın kadını değildir.
  bahsettiğim tüm bu durumlar kadınlar için de geçerlidir. üstelik kadınlarınki daha bir tehlikelidir.
  amaaan hayatımın kadını/erkeği ne demek hem kuzum..sen önce bir kendi hayatının adamı, kadını ol hem *
 • (bkz: olur öyle)