şükela:  tümü | bugün soru sor
  • onedio içeriklerinde adı nasılsa birebir aynını aldım. içerik öyle enteresan ki türkiye standartlarındaki kızların hepsinin böyle olup olmadığını bana sorgulatmıştır.

egosu yüksek olduğu kadar iq değeri o kadar düşük olduğuna inandığım bir kadın ile mütevazi olduğu kadar zeki erkek barındıran videodur da.

buyrun, link

edit: zırvalığı tam olarak bulabilmek için 08.16 civarına gelip cümbüşü izleyebilirsiniz. amme hizmeti mode off.
  • o (bkz: hello)dan sonra diğer sekmedeki şarkıma kaldığım yerden devam ettim.
  • türk kızı farkıdır.
  • bir adet düşük seviyeli kezban ve bir adet orta seviyeli sünepenin içerisinde olduğu garip video. en fazla 2 dakika dayanabildim.
  • videoya gel, hatuna gel.

ilgi çekmek üzere yapılmış bir saçma video, her şey kurgu.

kadın tam bir rezalet, buluşmalarda para ödemeyecek, zengin olacak çocuk çünkü her istediklerini yapabilelim diye? wtf dostum senin amın var onun pipisi, neden hayatta senden daha başarılı veya varlıklı olmak zorunda? kaşın gözün 10 sene diğerlerinden daha güzel durduğu için mi?

2 böbrekli canlılarız, bir böbreğim eksikse erkek arkadaşım bana bir böbrek vermeli diyor. bencilliğe gel, bu sefer çocuk tek böbrek kalacak utanmaz arlanmaz...

senden 5 gömlek zekiyim diyor, bu tip bir kız ancak saçma sapan özel üniversite mezunları arasından çıkar, bu kadar kadın karşıtı, cinsiyet ayrımcısı, paragöz ve vurdumduymaz bir birey ben boğaziçi sınırlarında görmedim mesela. erkeğe hesap ödetecek, üstünden geçinecek ve önüne gelenle yatmaktan çekinmeyecek. bunlar ve zeka?

hepsini geç 300 lira için ben evden çıkmam lan, böyle bir profil, zengin sevgililer sahibi hiç hesap ödememiş acayip zeki ve eğer öyle ise güzel paralar kazanan birisi kendini ifşa etmez 300 lira için kalkıp oraya dahi gitmez yapacağınız videoyu sikeyim afedersiniz ama haklısınız, kitlenizin iq'suna uygun olmuş. sorgusuz sualsiz antipatik kıza söven kitle hıncını çıkarmış stres atmış falan.

sonuç olarak, onedio'nun yazıp yönettiği aptal bir video daha.