şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kezbanlar serzenişte.

  evlenecek erkek ne demektir la ? nasıl arıyorsunuz onu merak ediyorum. sokak başlarında pusuya mı yatıyorsunuz ?

  aranınca bulunan bir şey midir ? erkekler evlenmelik ve eğlenmelik olarak ikiye ve üstel sayılara mı ayrılır ? babam böyle güzel puding yapmayı nerden öğrendi?

  tanım: ideallerini evlenmek üzerine kurmuş kezboş beyanatı.

  edit: kezboşlar seri eksilemekte.
 • evlenecek erkeği orta yolda, yurdum, sıradan insanı zannedenlerin yeni derdi..
 • (bkz: evlenilecek erkek aramak)

  çok garip kafalar bunlar. (bkz: #35420601)
 • sürtük gibi yaşayıp, prenses gibi evlenmek isteyenlerin serzenişi. sizi gidi bricit cons'lar sizi.
 • iktisadi anlamda talep kısaca satın alma isteğinin satın alma gücüyle desteklenmesidir. buradan yola çıkarak evlenme isteğinin evlenme gücüyle desteklemiş bir ablanın serzenişidir.
 • bir takım hatun kişilerce söylenen bir sözdür (tanım)

  şimdi bu tür hatun kişiler (bir takım dedik hepiniz değil bi sakin olun) tam onlarla evlenmek isteyen adam çıkar bu defa ya tipini beğenmez ya da parası yok bahanesiyle dehlerler. bi de bunların hep eski kırıkları vardır evlenecek adamı ararken onlardan da vazgeçmedikleri olur e tabi bu konu evlenilecek adamca farkedilince bu bir takım hatunların popolarındaki ayakkabı izleri (bkz: kıça tekme vurmak) rakamsal büyüklük olarak 1 artar ve gene o bilindik serzeniş olur"evlenilecek erkek yok kardeş ya itin kopugun teki cıkıyor ya da bildiğin mal"
  bak yavrucum (bir takım hatuna sesleniyorum) o it kopuk dediklerinle içerken sıçarken sex yaparken onun senle evlenmeyecegini tükiye düzleminde söylersek seni almayacagını zaten biliyorsun ama tatlı geliyor işte içmeler sevişmeler. diğer yandaki garibanda da bulamıyorsun bu heyecanı yani ne yardan ne serden geçiyorsun sonra yaş oluveriyor 3 onluk sonra o mal dediklerin de ya evlenmiş ya da daha genç az kullanılmışlara (yine türkiye düzleminde bir tabir) bakıyorlar evlenmek için. it kopuk dediğin de canı çektikçe arıyor seni tabi giderek uzayan zaman aralıklarıyla...
  yavrucum sen bir evlenilecek kız oluver sonrası zaten gelir, haa bir de o it kopuk çapulcu dediğin adamlar da evleniyorlar da adam yeter bu kadar itlik deyip hayatını değiştirmezse uzun sürmüyor boynuzu takıveriyor sana. sen sakın yapmaya kalkma bu adamlar ciddi feodal köklerden geldikleri için tatlı canından olma ihtimalin bile var.
  haa bir de otuzikiyetmiş de belirtmiş bazılarınız da 3 onluk olduktan sonra fit vücutlu yakışıklı karizmatik ve paralı hevesine düşüp hepten şansınızı sıfırlıyorsunuz. ben sana söyleyeyim erkek her zaman daha taze daha güzel ve daha tecrubesizi (mümkünse ille de bakiresini) ister evlenmek için o dediğin özellikte adam da ultra bir çıkarı olmadan bu içgüdüsünden vazgeçmez.

  iş bu entryde söylenen herşey bir takım hatun ile ilgili olup yazar linçten korkmaktadır. ben o takımdan değilim deyin çıkın işin içinden...
  edit: yazım