şükela:  tümü | bugün
 • kadın gibi kadınların azlığından meydana gelen durum. piyasa kötü.
 • kadın gibi kadınların azlığından var olanlarının da efendime söyleyeyim pek bir burnu havada olduğundan ortaya çıkan durumdur.

  (bkz: burnu havada götü tavanda türk kızları)
 • harbiden yok, kültürlü ve güzel bir kız bulamıyorum, ya çok güzel ama mal, ya da neyse işte diğer türlüsüne de benim bakasım gelmiyor.

  not: evet mühendisim.
 • o işlerin çok paraya bakmasındandır.
 • inançlı, ortalama güzelliğe sahip ve üniversite mezunu birine denk gelemiyorum bir türlü.

  ben de çok şükür iyi bir işe sahip, inançlı, çok iyi bir üniversiteden mezun, dürüst ve ortalama bir yakışıklılığı (6/10) olan biriyim. inşallah tüm evlilik düşünenler hayırlı birine denk gelir.
 • bir çok erkeğin (hatta bazı lezbiyenlerin de) de katılacağı bir listem var. evlenilecek kadında bulunması beklenen özellikler listesi. kadınlarımız size sesleniyorum:

  davranış:

  yalnız kalmak istediğim zaman yalnız kalabilmeliyim.
  sen ne kadar özgürsen ben de o kadar özgür olmalıyım.
  birbirimizi anlamak zorunda değiliz, her konuda aynı fikre sahip olmak zorunda değiliz, sadece birbirimizi tolere etmeliyiz. örneğin benim bir özelliğim senin hoşuna gitmiyorsa bunu dile getirmelisin, ama beni "düzelmeye" zorlamamalısın. bilgisayar oyunu oynayan biriyim örneğin, kalkıp bana her gün "daha az bilgisayar oynasan" dersen canım sıkılır, sinirlenirim. sonra vay efendim niye bağırıyorsun.
  beraberken yapacağımız aktivitelerde ana tema eğlenmek olmalı, beraber vakit geçirirken sırf benimle daha çok ilgilensin diye abuk subuk tavırlara giren kadınlar var, böyle olunmamalı.

  hayat görüşü:

  kişinin akp başta olmak üzere hiç bir partiye gönülden bağlı olmaması, islam başta olmak üzere bir dine gönülden bağlı olmaması gerek.
  açık görüşlü olması gerek.
  cinsel olarak aktif ve istekli olması gerek.
  eğitimli, kültürlü ve entelektüel olması, hobilerinin olması, gerçekten bilgili olduğu ve duayen sayılabileceği bir kaç konunun olması gerek.

  fiziksel:

  çok zayıf veya çok şişman olmamalı.
  vücut bakımını (özellikle kıl-tüy) yapıyor olmalı, güzel kokuyor olmalı, en temel ve basit şekliyle bakımlı olmalı işte. onun dışında, güzellik olarak, yüzüne bakınca gözlerim kanamasın yeter. çok yakışıklı veya çok güzel vücudu olan biri değilim, beklentim de bu yönde değil.
 • evlenecek erkek bulamamak başlığı yaklaşık 35 sayfa almış ama bu başlık sadece 3-5 entry almış.
  siz hayırdır ya neyin peşindesiniz
 • bulamıyorum arkadaş bulamıyorum. yaş 27, bir çok arkadaşım her nasıl ne şekilde buluyorsa evlenmişler. çocuk bile bekleyenler var.

  eli ayağı düzgün bir adamım, iyi bir iş ve gelirim var. haliyle kendime göre birini arıyorum, ahlaklı, namuslu, okumuş ortalama güzellikte bir kızı bulmakta çok zorluk çekiyorum. ya çok güzel oluyor ama mal oluyor, ya da okumuş ama içimin sinmediği kızlar oluyor. her haltı yemiş kızlar zaten radar dışı.
  yok arkadaş yok, harbi kültürlü, güzel, ahlaklı evlenecek kadın bulamıyorum.
  bunca insan yalnızken, neden bunca insan yalnız?