şükela:  tümü | bugün
372 entry daha
  • evlilik dahilinde hiçbir konuya atıf yapmayan erkek bu konuda içsel düşüncelerini olgunlaştırıyor ve karşısındakini konu ile ilgili olarak izliyordur. bu kapsamda düşünceleri ile karşısındakinin eylemselleri kesiştiği zaman bunu teklife dönüştürür. üstelik hiç beklenilmeyen bir zaman dahilinde.
  • yavşakça konuştuğu tek ama tek, amasız istisnasız, tek kadın sizseniz evlenebilirsiniz. diğer kadınlarla nasıl konuştuğunu asla öğrenemeyeceğiniz için gözünüzü yummak veya bağra taş basmak gibi seçenekleriniz mevcut.

aklı başında bir yorum yapacak olursam, evleneceğiniz erkeği anlıyorsunuz ya. işte bu diyorsunuz hem de her konuda. içinize sinmeyen bir konu arasanız bile bulamıyorsunuz.
    bakın işte şöyle bir, bununla ömür geçer ya deniyorsa odur.
  • iq testi yaptırın . çıkan sonuç ayakkabı numarasına yakınsa tebrikler aradığınız kişiyi buldunuz demektir.
  • halısahada sizin adınız yazılı forma giyiyorsa
  • pul koleksiyonunu, kurşun askerlerini göstermek bahanesiyle zırt pırt seni evine çağırıyorsa - hızla topukla, ardına bile bakma

(bkz: inanma seni silecek)
  • evliliğe nasıl cesaret ettin diye sorduğum herkes, anlıyorsun evleneceğin kişiyi diyor. vahiy mi geliyor ya da melekler kulağımıza mı fısıldıyor, sırrı ne bunun arkadaşlar
  • aynı evde yaşamakla net.
  • 3 kez evlenmiş 1 kez boşanmış ise o erkekle evlenilmez.
  • benim için çok romantik ama günümüz insanları tarafından pek anlaşılmayacak bir şey söyleyeceğim.

ben "belki ilerde hatunumla giderim, yaparım" diye yapmak istediğim bir çok şeyi erteledim. daha doğrusu yapmak içimden gelmiyor. anlamsız geliyor.

30 yaşındayım.

kendi hayatını "hatunuyla ilk kez deneyimlemek için" erteleyen erkekle evlenebilirsiniz.