şükela:  tümü | bugün
  • ailesiyle olan ilişkileri

hayatı, insanları ne kadar tanıdığı

amaçları, hedefleri

karakteri, saygısı, sevgisi

olaylara bakış açısı

merhameti

zerafeti

ve sizi çok sevmesi, bakın sadece sevmesi değil çok sevmesi. ve en iyi arkadaşınız olması. öyle ki her şeyinizi paylaşabilmeniz. ortak paydada buluşabilmeniz.
  • ekonomik durum, dış görünüş, yaşanılacak yer, sosyal alışkanlıklar ve dünya görüşü bazı hayati konularda anlaşabiliyorsanız, içinizde tereddüt yoksa ve beyninizle değil de uçkurunuzla düşünmüyorsanız her erkek veya kadın evlenilebilinecek kişidir. bu koşulların bir kişide toplanması tabi zor ama herkes biraz fedakarlık yaparsa üstesinden kolaylıkla gelinir. tabi bu da karakter değiştirmek veya kendinden vazgeçmek anlamına da gelmemelidir. ayrıca günümüzde kimse kimsenin ailesi ile eskisi gibi içli dışlı olmuyor. bu yüzden yok babasıydı yok kardeşiydi boş verin bunları.
  • öncesinde muhabbet edin, tavırlarını, davranışlarını inceleyin. fikirleriyle beraber hepsini değerlendirin. olumluysa cevabınız birşeyler hissetmeye başlamışsınızdır. duygular da devreye girdiğine göre hayatınızın bir kısmına dahil edebilirsiniz artık. şimdi sıra...

ne konuşuyorsam artık. hepimiz de biliyoruz ki önce dış güzelliğine, vücudunun malum yerlerine odaklanmaktan yukardakilerin hiçbirine bakmayacaksınız.

herkes layıkını bulup mutlu-mutsuz yaşayacak. sonra gelip sözlük köşelerinde ağlamasın kimse *.
  • ben fethi abinin yöntemini kullanıyorum.
  • bakmak ile görmek arasındaki farkı bilen her erkeğin kolaylıkla anlayabileceği soru. bilmeyenler ise sözlükte bu başlıkları okumaya devam ederler.
  • 2 seker ver; birini sana geri veriyorsa evlenebilirsin.
  • evlenilecek erkek, kadın ya da non-binary olduğunuzda karşınıza çıkacaktır zaten. tek başına evlenilmiyor sonuçta.
  • 1000 defa seviştikten sonra hala ondan başkası ile sevismeyi düşünmüyorsan hemen evlen. bundan gerisi tamamen hikayedir. net
  • evlilik teklifine verdiği cevapla anlaşılır. evet ise evlenilebilir, hayır ise evlenilebilinemez. çok da şeyapmaya gerek yok yani.
  • cürret

bir gün galata tarafında manzaralı bir mekandayız. muzikle gun batımına sahit oluyoruz.

ben de bi kızla tanıştım flörtlesiyorum.

hiç tanımadıgım bir kız gelip yanımdaki kıza, bu çocuk benim eski sevgilim hareketlerine dikkat et dedi.

ben bu kızla evlenirim derken şimdi gerçekten eski sevgilim oldu.

bu entryi okuduysan artık yeniden baslayalım.