şükela:  tümü | bugün
  • ailesiyle olan ilişkileri

hayatı, insanları ne kadar tanıdığı

amaçları, hedefleri

karakteri, saygısı, sevgisi

olaylara bakış açısı

merhameti

zerafeti

ve sizi çok sevmesi, bakın sadece sevmesi değil çok sevmesi. ve en iyi arkadaşınız olması. öyle ki her şeyinizi paylaşabilmeniz. ortak paydada buluşabilmeniz.
  • öncesinde muhabbet edin, tavırlarını, davranışlarını inceleyin. fikirleriyle beraber hepsini değerlendirin. olumluysa cevabınız birşeyler hissetmeye başlamışsınızdır. duygular da devreye girdiğine göre hayatınızın bir kısmına dahil edebilirsiniz artık. şimdi sıra...

ne konuşuyorsam artık. hepimiz de biliyoruz ki önce dış güzelliğine, vücudunun malum yerlerine odaklanmaktan yukardakilerin hiçbirine bakmayacaksınız.

herkes layıkını bulup mutlu-mutsuz yaşayacak. sonra gelip sözlük köşelerinde ağlamasın kimse *.
  • ben fethi abinin yöntemini kullanıyorum.
  • 2 seker ver; birini sana geri veriyorsa evlenebilirsin.
  • evlenilecek erkek, kadın ya da non-binary olduğunuzda karşınıza çıkacaktır zaten. tek başına evlenilmiyor sonuçta.
  • 1000 defa seviştikten sonra hala ondan başkası ile sevismeyi düşünmüyorsan hemen evlen. bundan gerisi tamamen hikayedir. net
  • evlilik teklifine verdiği cevapla anlaşılır. evet ise evlenilebilir, hayır ise evlenilebilinemez. çok da şeyapmaya gerek yok yani.
  • para için gelen kadını şutlamayan kaybeder.
  • evlenmekten kasıt sadece resmi bir birliktelik kurmak ise hepsiyle evlenebilirsin çoğu seve seve imza atar. ama hayatı paylaşacağım kişiyi nasıl bilebilirim dersen bilemezsin. sana yakın bir şey seçersin bir süre sonra hatalarına katlanmaya başlarsın. kimse mükemmel değildir kimse yüzde yüz uyumlu olmayacaktır. en mükemmel insan bile yıllar sonra sıkacaktır.

rick: listen morty, ı hate to break it to you, but what people calls “love” is just a chemical reaction that compels animals to breed. ıt hits hard, morty, then it slowly fades, leaving you stranded in a failing marriage. ı did it. your parents are gonna do it. break the cycle, morty. rise above. focus on science.
  • hiçbir kadınla evlenileceğini düşünmüyorum. bir kadınla ayni evde müebbet bir mutluluğun yakalanabileceğine inanmıyor ve 1 bardak süt için evde inek beslemeyi de doğru bulmuyorum.