şükela:  tümü | bugün
  • kendini evliliğe hazır hisseden hatunlar, bu platform aracılığı ile evlenmeye ve sorumluluk almaya hazır erkeği bulabilirler. ben mesela kendini evliliğe hazır hisseden, fedakar, sadakatli, eğitimli hatunlarla tanışmak istiyorum.
  • bendim ama evlendiler benimle.

tüh.
  • yeşillendirin gızlar
  • tercihen müzikle ilgili, kültürlü, bilgili, zeki kızlar bir tık uzağınızdayım. dış görünüş o kadar da önemli değil.
  • başvurmak istediğim ağ, artık canıma tak etti. ben de kareli gömlekli, dağcı ayakkabısı giyen, bel çantası takan, gözlüklü seksi bir sözlük erkekiyle önce izdivaç sonra da halvet olmak istiyorum.

özelliklerim;

170 boyunda, 26 yaşında, ince belli, iri memeli, kumral kamuda çalışan bir matematik öğretmeniyim.
    kendime ait evim, arabam var. güzel yemek yaparım, kişisel bakımıma özen gösteririm. kitap da okurum, playstation da oynarım. chopin, vivaldi de dinlerim, orhan gencebay da. sigara kullanmıyorum, alkol olarak kırmızı şarap içerim. haftada 4 gün spor yapar, hayvanları çok severim. daha önce 1 kez ciddi ilişkim oldu ama aldatıldım.

beni anlayabilecek, güvenebileceğim, sorumluluk sahibi, çocuklarımın babası olabilecek bir sözlük erkeki arıyorum. kareli gömleği de sevsin lütfen. taliplerimi bekliyorum.

ulan nickten kaybetmesem aslında eğlenceliymiş:)
  • mühendisim, yüksek lisans yapıyorum. asistan olunca maaşım 4.295 tl’den başlayacak. askerliğini bitirmiş ve işini kurmuş 30 yaş altı trakyalı erkekleri asdfhjlşljfds şaka lan şaka o kadar parayı düğün taksidine mobilyaya mı vericem? ispanya’yı gezicem daha ben.
  • 21 yaşında genç bir milyonerim, kendime ait ankara park oran'da 2+1 evim var.

garajımdaki arabalar;

-bmw x5 m
    -audi a4 s-line
    -mitsubishi evolution
    -volkswagen passat (pazara gitmek için)

yatırımcılık yapıyorum.

taliplerimi burada aramama gerek yok. hava olsun diye yazdım. bye.