şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tüketici kanununa göre 14 gün içinde iadesi mümkündür.
 • bu sorunun farklı bir versiyonu kadında da olabilir

  http://www.youtube.com/watch?v=8xsgt-xj38i
 • evlenmeden asla diyen bir tipsen karşılaştığın penisin bamya olduğunu nerden anladın? ne kadar penis gördün ki hayatında da boyutunun ufak olduğunu anladın?

  ha yok ben yeterince penis gördüm, bu herifinki bildiğin bamya diyorsan eh be bacım, evlenmeden önce bi bakaydın ya neymiş ne değilmiş.. bilocan desen adam zaten şırank diye çıkarırdı önüne
 • penisinin çıkmamasından iyidir.
  elinizdekiyle yetinin ulen!
 • birilerinin bunu dert etmesi, bu memleketin sadece erkeklerinin değil kadınlarının da şekilci ve öküz olduğunun göstergesi olsa gerek.

  aynı mantıkla ülkedeki kadınların yarısından fazlası tahta göğüslü ve koca popolu. bir erkek de evlilikle ilgili kriter olarak bunu mu almalı? "evlilikle ilgili derdin bu mudur be ayı karı?" derler insana.

  ha bu arada birkaç da bekaret zırvası duydum. ne bekareti lan? biz öyle çok bakireler gördük bir tek orasındaki zar duruyor. orası da "fazla itme de bozulmasın"a kadar kullanılmış.

  sorun kafalarınızda beyler bayanlar. seksi, sevişmeyi gidip internette pornolardan, penis büyütücü reklamlarından ve arkadaşlar arasındaki geyiklerden öğrenirseniz çükünüze pompa da bağlarsınız, memenize silikon da yaptırırsınız.

  evet iki insan birbirinden fiziksel olarak da hoşlanmalıdır ama onun memesi bunun pipisi düzeyine indirmek de hayra alamet değildir.
 • evlilikte önemli olan güven ve sadakat olduğu için çok ta önem şlfgkşdfglkşlfkg. ulan hadi seks yapmadınız falan güzel hoş da bari evlenmeden önce tahrik et, ufaklık uyanınca da pantolonuna bişi dök yanlışlıkla, temizleyeyim ayağına bi kontrol et falan.

  not: bi erkek olarak, taa nerlerden senin kocanın zamazingosu için o kadar fikir beyan ettim. sen hiç mi düşünmedin ? neyse enişteye selam.
 • sırf seks için evlenen insan diye bir şey yoktur. seks evliliğin gerekliliğidir. en azından evliliğin ilk 5 yılında. sonra kardeş oluyorlar zaten.

  seks yapmak bu kadar önemsizdi, kadındaki erkekteki bekaret saplantısı nereden geliyor o zaman? insanlar 25 yaşına kadar bakirliklerini/bekaretlerini itinayla koruyorlarsa, aşık oldukları halde dişlerini sıkıp sevişmiyorlarsa, evlilikten sonra başlaması gereken seks hayatının önemi içindir.
  seks yapma ihtimali olmadığı bir hatuna bira bile ısmarlamaz lan bu memleketin erkeği.

  bu hikayeyi yaşayan, evlenmeden önce ilişkiye girmemiş bir çift biliyorum. kadın zevk almıyor, dolayısıyla sevişmek istemiyor, görevi şeklinde yerine getirmeye çalışıyor. kadın evlendiğinde 31 yaşında bir akademisyendi ve o yaşa kadar seksin hayalini kurup sabretmişti sadece. böyle bir kadın için ne büyük bir hayal kırıklığı.
  ha dicenki evlenmeden önce bi oral yapsaydı? yapsın. daha önce hiç ilişki yaşamamış bir kadın bamya pipinin kendini ne kadar mutsuz edeceğinin tahminini yapamaz ki.

  bunun bir de kadın versiyonunu biliyorum. evlendiği kadının gerdek gecesi vücudunun bir kısmının yanık olduğunu gören koca, cinsel açıdan çekici bulamadığı ve dokunamadığı için düğünden 2 ay sonra boşanma davası açtı.
 • (bkz: yine mi bamya)