şükela:  tümü | bugün
  • olum siz harbi hastasınız lan
  • okurken önce kızdım, iğrendim sonra kahkaha attım.

(bkz: ağlanacak hale gülmek)

trol değilse tedavisi olmayan hastalıklı bir zihniyetin zırvlaları.

edit: imla
  • senin gibi hasta ruhlu bir sapıkla evlenecek isveçli bir kız bulamayacağın için yaşamayacağın durumdur.

keyfe keder edit: (bkz: vurun daha ölmedi)
    lince maruz kalınca r yapan yazarımızı bize gösteren sosyal deneyimsi.*
    not: insanım
  • babacim sen takma böyle seyleri kafana. senin sadık yarın zaten sag elin.
  • damadın bakir çıkması.
  • "orospunun dişisi, erkeği olmaz. orospuluk huydur. söz verip tutmamak, borcunu inkâr etmek, birini casuslamak, arkadan adam vurmak, kendinden zayıfı ezmek; hattâ korkmak bile yerine göre orospuluktur."

kemal tahir

tanım: dişi mi erkek mi bilmediğim, ama kesinlikle orospu bir ruha sahip olduğunu bildiğim yazarın önermesidir.
  • merak edecek sayısız muhteşem şey varken bunu merak eden bir yazarın iç dünyası ve hayat görüşü hakkında yeterli bilgiyi almamızı sağlayan byte ziyanı.
  • yıllarca şu platforma üye olmak için bekledim. internette bir şey aratırken yanına ekşi yazar burda neler konuşulmuş merak ederdim. sonra yazar oldum. ama şimdilerde her gün girip mutlaka böyle malın birinin açtığı sapıkça ve iğrenç bir başlık görüp çıkıyorum. on entry yetmezmiş bence arada sınav da yapmalılar bize.
  • 15 yaşından beri cinsel özgürlüğe sahip kadınları izleyerek mastürbasyon yapan, kocaman pembe penisli isveçli erkeklerin altında ve üstünde orgazmın her türlüsünü tadarken onları izleyip kendinden geçen, deep throat yaparken "ah şu an burda olsa da bana da yapsa" diyen, sokaktan geçen güzel bir kadın üzerinde çeşitli fanteziler kuran, fırsatı olsa günde beş farklı kadınla sevişecek olan fakat iş evliliğe gelince evleneceği kadının bakire olmasını isteyen insan beyanı.
  • (bkz: çomar) alert. engelle geç.