şükela:  tümü | bugün
  • olum siz harbi hastasınız lan
  • okurken önce kızdım, iğrendim sonra kahkaha attım.

(bkz: ağlanacak hale gülmek)

trol değilse tedavisi olmayan hastalıklı bir zihniyetin zırvlaları.

edit: imla
  • yıllarca şu platforma üye olmak için bekledim. internette bir şey aratırken yanına ekşi yazar burda neler konuşulmuş merak ederdim. sonra yazar oldum. ama şimdilerde her gün girip mutlaka böyle malın birinin açtığı sapıkça ve iğrenç bir başlık görüp çıkıyorum. on entry yetmezmiş bence arada sınav da yapmalılar bize.
  • kardeş sende götünü siktir.

evlendiğinizde o da (bkz: şok) olsun.
  • yazar kişi burda bekaret takıntılı türk erkeklerinin bu takintilarinin sadece türk kızlarına olduğunu anlatmaya çalışmış sanırım, ama işine gelmeyenler anlamazdan gelmiş.
    bakire olmayan türk kızına bu betimlemeler ekşide milyonlarca kez yapıldı. türk erkekleri yabancı hatun (batılı, avrupalı, rus) söz konusu olunca nedense unutuyorlar bekarete verdikleri değeri.
  • babacim sen takma böyle seyleri kafana. senin sadık yarın zaten sag elin.
  • "orospunun dişisi, erkeği olmaz. orospuluk huydur. söz verip tutmamak, borcunu inkâr etmek, birini casuslamak, arkadan adam vurmak, kendinden zayıfı ezmek; hattâ korkmak bile yerine göre orospuluktur."

kemal tahir

tanım: dişi mi erkek mi bilmediğim, ama kesinlikle orospu bir ruha sahip olduğunu bildiğim yazarın önermesidir.
  • senin gibi hasta ruhlu bir sapıkla evlenecek isveçli bir kız bulamayacağın için yaşamayacağın durumdur.

keyfe keder edit: (bkz: vurun daha ölmedi)
    lince maruz kalınca r yapan yazarımızı bize gösteren sosyal deneyimsi.*
    not: insanım
  • yıllar önce diyarbakır'da ki köyüm den çıkıp
    alanya'da bir otelde çalışmaya gitmiştim

şunu gördüm. türk toplumunun. çoğunluğu içinde mahallede köyde hata büyük şehirlerde
    zavallı bir türk kızı birinin elini tutsa adıni oruspu ya çıkartan
    o babayiğit. delikanlı erkekliğin kitabını yazmış gençlerimizin avrupalı bir kız için
    o delikanlılık kitabında yazılanları
    çöpe attığına şahit oldum
    avrupalıysan yada zengin isen ne yaparsan yap namsuz oruspu olmazsın
  • 15 yaşından beri cinsel özgürlüğe sahip kadınları izleyerek mastürbasyon yapan, kocaman pembe penisli isveçli erkeklerin altında ve üstünde orgazmın her türlüsünü tadarken onları izleyip kendinden geçen, deep throat yaparken "ah şu an burda olsa da bana da yapsa" diyen, sokaktan geçen güzel bir kadın üzerinde çeşitli fanteziler kuran, fırsatı olsa günde beş farklı kadınla sevişecek olan fakat iş evliliğe gelince evleneceği kadının bakire olmasını isteyen insan beyanı.