şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: boşanma dilekçesi)
    (bkz: boşanma davası)

peşin edit: evet tek akıllı benim.
  • ah ah anlatma derdini, derdim siker derdini.
  • ayni evi paylasmak icin hayatinizini kurmak istediginiz insanla resmi bir evrak imzalamaniza gerek yok.
  • öncelikle, bok vardı da anlaşamadığınız kadınla 24 saat birliktelik için imza attınız.

kadınlar narin canlılardır, anlık bir sinirle hayvan gibi davranırsanız günlerce boynu kıpkırmızı dolaşır. sinirleniyorsanız acısını yatakta çıkarın. kalça, baldır, bacak, göbek gibi kıyafet ile kolaylıkla gizlenen yerleri var. kavrayın, şaplak atın, ısırın, küfredin, fanteziyle sınırlı tutup ne bok yerseniz yiyin ama kadına şiddet uygulamayın. sevin lan onları. dırdır edip sinirlendiriyorsa çaresi kadını boğmak mıdır amk?

edit: eşin sevgilin dırdır ederken el pençe dinle, sonra gel burda aslan kesil herkese meriç de. çünkü bi tek seni evde dişi aslan bekliyo, sadece sen dırdıra maruz kalıyorsun über mağdur kardeşim benim
  • niye evleniyormuşuz. araba alırken nasıl olsa kaza yaparım deyip vaz mı geçiyorsunuz siz.
  • güle güle "eveeet" diye bağırıyordun n'oldu? hani kızı istedik verdiler espirileri? nerde o en mutlu günümüz konsepti?

(bkz: yavşak)
    (bkz: beter ol)
    (bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
  • dalga geçenler umarım aynı durumda kalmazlar. yaşamayan bilemez beyler. yok kadınlar narin canlılardır. yok kadınlar çiçektir. geçiniz efendim bu ayakları. psikolojik şiddet söz konusu olunca kadınlar kocalarının hayatlarını öyle bir cehenneme çevirir ki inanamazsınız. benim şu an boşanma aşamasında olduğum eski karım zeki biri değildi göstere göstere yapıyordu. ama bir de zeki olup çaktırmadan, yıllarca ilmik ilmik işleyen kadınlar bir hayli fazla. o yüzden adettendir. (bkz: beyler evlenmeyin)
  • ben hep 50 liralık evlendiğim için etkilenmediğim derttir. ayrıca kadına el kaldıranın amına koyayım.
  • normal duygudur rahat ol ancak 3-4 gün eve uğramama kötü. o kadına mecbur hissetmiyorsan sorunlarınızı konuşamıyorsanız evlilik terapisi iyi bir fikir olabilir.

evli olmayan insanlar niye garip garip şeyler yazıyor anlamak zor.

(bkz: boğazla rahatla)
    (bkz: otoerotik asfiksi)

fantazi olabilir ayrıca nasıl seks hayatınız var oğlim.