şükela:  tümü | bugün
 • herkesin kabul edeceği üzere zor bir durumdur. bir yanda iyi günde kötü günde beraber yol almak istediğin kadın, diğer yanda o kadının umuma açık seks görüntülerinin internet sitelerinde olması. gizlice çekilmiş görüntüyü kastetmiyorum, bile isteye görüntüye alınmış bir video olsun söz konusu.

  sanırım hayattaki en büyük çekincem bu, evleneceğim kadına da soracağım tek sorum bu olacaktır: bakire olup olmaman, ne yaşayıp ne yaşamadığım hiç umrumda değil sadece daha önce sevişirken fantazi olsun vs diye video kaydı aldın mı? cevap evet ise büyük ihtimal o ilişki orada biter, çünkü bu ağır bir yük bana göre.

  diyelim ki hanım kızdan habersiz kayda alınmış bir durum var ise ilişki bitmez o kadının yanında-arkasında durulur.

  zor bir durum kısaca.
 • kasetle evlenerek alınmış bir risk.

  (bkz: evlenilen kadının kaset çıkması)
  (bkz: seks kasedi çıkması)
  (bkz: seks kasedi çıkmazı)

  .
  .
  .
  (bkz: evlenilen kadının seks kasetinin çıkması)

  edit: düzenlenmiş.

  biz yine de geçmişimizi unutmayalım:
  (bkz: evlenilen kadının seks kasedi çıkması)
 • (bkz: iyelik eki)
 • ooo harbi zor. habersiz çekilmişse zaten kadını suçlayacak bir durum yok. yine beraber çekip habersiz nete verildiyse yine suç yok. evet insanı rahatsız eder yaşamadan bilemeyeceğim. herkesin bir geçmiş seks hayatı var bunu bilmekle, denk gelip görmek arasında fark var.

  gerçi ben ömrümün son sürecinde artık dünya sikine bir insan olduğum ve deli divane aşık olmayacağım için pek sıkıntı yaşamam gibi geliyor.

  edit: olm bir saniye ben zaten evlenmeyeceğim ya. bağaaanee o zaman
 • çağdaş ve medeni ülkelerde çok normal olan durumdur. hayatına renk katmak isteyen hanım kızımız böyle küçük çılgınlıklar yapabilir, bu normal karşılanır. asıl bunu yıllar sonra ortaya çıkaran ibiş suçludur. gel de bunu fantezi noksanı neriman'a, kıllıkol merve'ye anlat. ah civanmert delikanlılarımız...yazık size. şöyle kasetli ve seksi tecrübeye sahip bayanlarla tanışamıyorsunuz.
 • (bkz: kim kardashian) ilk olarak kris humphries, sonra kanye west bisi demedikten sonra bize ne?

  hos baslik evlenilen kadinin kasedinin cikmasi diye acilmis, benim ornek kasedi ortaya cikmis kadinla evlenmek kategorisinde.
 • fantazi'den sonrasını okumadığım içerik. doğrusu için: (bkz: fantezi)
 • işte burada türk erkeğinin fantezi dünyası görüyorsunuz. adamın düşünecek başka işi yok çünkü.
  sevişirken pipin düşerse ne yaparsın bir de onu düşün!
 • ünlü olmayan birinin seks kaseti çıkmaz bir kere. olsa olsa porno sitelerde videoları çıkar. seks kaseti, ancak para koparma amaçlı şantajla ortaya çıkar. öyle çulsuz birine kim şantaj yapacak?

  o değil de biri yukarıda "çıkabilir elbette hangimizin videosu yok ki?" demiş. vay amk, seksini videoya alanlar bunu herkes yapıyor zannediyor. ilginç.
 • evlenilecek kişiye sorduğunuz takdirde ''ne kasedi yahu, deniz baykal mıyım ben?'' tepkisi alabileceğiniz durum.

  yine de bir insanın geçmişini kurcalamak yerine birlikte gelecek hayalleri kurmanızı tavsiye ederim.