şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sevgili olarak nasıl olursa olsun, bir ilişki içinde katlanılması zor kadınlardır.
  agresif, değişken, egosu kuvvetli kadınlar, hele de zeki veya bilgili iseler, birçok erkeği çok rahat çeker, birçok erkeğe de çok fena çektirirler.
  fakat öyle bir durumdur ki içinde kaldıkları, erkekler yoğun hayranlık ve sevgi ile başlattıkları ilişkinin bir noktada kopamamasından ötürü acı çekmeye, acı çektikçe de kaprisli bayanı daha da sahiplenmeye başlarlar. sonuçta, egosu kuvvetli ve hele de zekiyse, kendisine yalvartarak evlendiği eşine gece gündüz acı çektiren bayan, bir de hamile kalırsa, hayatı boyunca acı çekecek bir çocuk dünyaya getirebilir.

  böyle bayanlarla evlenilmemesi gereklidir, çünkü bir ilişkinin fedakarlık olduğu, her insanın saygıyı hakettiği, herkesin bazen haksız olduğu ve kendisinin de insan olduğu gibi kavramlardan habersiz bir kişinin aile kurması, onunla evlenen kişi başta olmak üzere, konu-komşu, ileride de çocukları için son derece yıkıcı olacaktır.
  henüz kız arkadaş iken kendisine sürekli kapris, naz yapan, yaptığı herşeyde haklı olduğunu sanan kadınlardan şiddetle kaçmak gereklidir. hele ki iyi bir insan da değillerse..
 • iletisim kuramadiginiz kadinlardir bunlar.
 • birden fazla kızkardeşi olan kadınlar
 • eğer trakyalı iseniz; öncelikle yakın ve uzak akraba olan kadınlardır. sonra birlikte büyüyüp serpildiğin, aynı mahallede oynayıp büyüyüp dost olduğun kadınlardır. aynı mahalleden bir kız ile evlenmeye bile akraba evliliği gözü ile bakan canım trakya insanın; aynı mahallenin çocuğu onlar, kardeş sayılırlar şeklinde düşünmelerinden dolayı evlenilmesi abes olan kadınlardır.
 • maymun istahlı, ne istedigini bilmeyen kadınlardır
 • gavurlarin manipulative bitch dedigi cinstir.