• calisan kizdir. esiyle birlestirir parasini basar yaptirir istedigine.

edit: cocuk konusu baska. o kisisel tercih biraz daha sanki.
  • eski karımdır.
  • ev işi ve yemek yapmaması gayet normal olan kadındır, zira insanların normalde evlilikte aradıkları hizmetçi değil, eş olmalıdır.

çocuk kısmı sorun ama ya ne desem bilemedim, insan ister çocuk sanki *
  • bu tv programları konusunda özellikle katılıyorum.

tv programları böyle olmasın diyemem, ancak evliliği, ilişkileri bu denli yapay algılayacak kadar da hayalperest ve gerçek dışı düşünmek de hem kendine, hem karşısındakine zulümdür.

sen zengin de olsan yine sorumluluklarını yerine getirmelisin.

bunu diyen kadın erkeği mal yerine koymaktadır. sadece tüketir. karşısındaki adamı tükettikten sonra tükenecek başka adamlar arar.

böyle diyen, düşünen kızlara (bkz: evlenince çalışmam diyen erkek) modeli yakışır.

ha bu kız modeli diyelim çalışıyor olsun, çalışmak bunun için bir bahane olamaz, aileyi aile yapan verilen emektir. şunu unutmamak gerekir ki hepimizin bir ailesi var iyisiyle kötüsüyle ve biz buna göre empati yapmalıyız.

ha bunca şeyin yanında, alan razı veren razı ise kimseyi ırgalamaz.
  • cocuk istemiyorum diyen kadin ile henuz karsilasmadigimdan
    hangi bolgelerde yasadigini merak ettigim kizdir.
  • çocuğu kim doğuracak, mahmut mu?
  • bir süre sonra nesli tükenecek bayan türüdür.

kimisi zengin koca bulup evde takılayım evimin kadını olayım der.
    kimisi evlenince hiç bir şeye elimi sürmem der. birde bunlar genellikle dominant takılırlar.

temizliğe bir şey demem, verirsin parasını bir yardımcı tutabilirsin.
    ama yemek ve çocuk için elini taşın altına sokmalıdır diye düşünüyorum.
    yada kocası gider başka yerde yapar...

erkekler basit varlıklar özünde.
    temizlik yemek çocuk için evlenmezler. yuva kurayım, sevgilimle/eşimle düzgün bir yaşantım olsun ve genlerimizi gelecek nesillere aktaralımdan ibarettir.

çalışan bayanlarca taşlanmak pahasına diyorum ki hem kariyer hem çocuk isi zor. yapan yapsın ama doğurmam, doğururum ama sen bakarsın tarzı yaklaşımlarda annelik müessesine ters...

eee tabi kazanıyorsan aşçı tut, temizlikçi tut ama bağyanlar lütfen solframe den işsizler başlıklarındaki yoğunluğa bakıp elinizi vicdanınıza koyun.

yanlış zaman dilimi yada yanlış ülkedesiniz...
  • çok yanlış seçimdir.
    (bkz: eğlenilecek kadınla evlenen erkek)
  • neslin gittiği yer
  • (bkz: doktor)
    hele bi de cerrahsa yüzünü görmeye şükrediyor olmalı.
hesabın var mı? giriş yap