• yapamazsın edemezsin diyenlere inat dünya'yı gezen bir çiftin hikayesiymiş.

eğlenceli de bir video çekmişler :)

https://www.youtube.com/watch?v=j4lrqcdwtue
  • "evlenince seks hayatiniz biter" denilince ne tür videolar cikar acaba diye düsündürmüstür.
    saka bir yana tanim: hos bir video. mesaj güzel.
  • bu lafı eden herhalde hiç bir yeri gezmemiş birisidir, turist kafilelerinin yarısı çiftlerle dolu değil mi lan?

evlenince değil, çocuk yapınca gezemezsiniz olmasın o.
  • evlenince değil çocuk olduktan sonra gezilemez.
    çocuğun doktoruna yakın ev alanları biliyorum ben, doktoruna birlikte tatil teklif edenleri biliyorum.

çocuğun uyku saati 9, nereye çıkıyosun gezmeye? bakkala çıkamazsın ondan izinsiz bakkala!!
  • videoyu izledim imrendim ne yalan diyeyim. ayrıca videonun finalinde muhtemelen adanalı bir arkadaşın evlenince gezemezsiniz dedim gezdiniz bakalım çocuk olunca gezebilecek misiniz demesi yarmıştır.

helal olsundur.
  • dunya turu demissiniz ama bu bildigin yarim avrupa turu olmus.
    tanim: dunyayi avrupa sana bir ciftin yarim avrupa gezisi.
  • "evlenince gezemezsiniz" diyen insanların ev ihtiyaçlarının dışında hiçbir şekilde para harcama lükslerinin bulunmadığını düşünüyorum zira video'dan da görüleceği üzere hepsi evlendikten sonra gezme eyleminin "imkansız" olduğundan bahsetmişler yani böyle bir şeyi hayal dahi edemiyorlar. fakat hepimizin malumu olduğu üzere gerekli ekonomik özgürlüğe sahip olan herkes isterse her hafta sonu da tatilini yapar, dünyayı da gezer.
  • sitelerine girdim turizm şirketi çıktı.
    (bkz: olay reklam çıktı rıza baba)
  • başkan siz gezdik tozduk demişsiniz ama dünya 7 kıta siz tek kıtada (avrupa) dönüp durmuşsunuz.
    gidenler bilir ki avrupada ülkeler arası gezmek bizim ülkemizde şehirler arası gezmeye benzer. sanki ülke degiştirmiyorsun da il degiştiriyormuşsun gibi hissedersin.
    misal hollanda'dan belçika'ya gitmek, hatay'dan adana'ya gitmek gibi birşeydir.
    sen o videoya arjantin, peru, nepal, yeni zelanda falan ekleyecektin ki bizi de gezdiğine ikna edecektin.
    yok öyle ets-joly ile anlaşarak 1 haftada 8 ülke gezip; "ulan ne gezdik beeee" demek... hayır nerden biliyorum, biz de yaptık aynısını aslanım. ama sonrasında çıkıp "evlenince de geziliyor ahanda video" demedik.
hesabın var mı? giriş yap