• kimlikte bile değişirken sosyal medyada değişmesi neden şaşırtıyor sizi amk ne salak salak fikir ve düşünceleriniz var ya üff
  • evlenmeden soyadını değiştiren kadın gördükten sonra bana artık çok normal gelen durum.
  • bunu yapanı eleştirenlerle bunu yapmayanı eleştirenleri anlamıyorum.
    kim, nasıl mutluysa öyle yaşasın hayatını. bize ne...
  • bir kadının soyadına bu kadar anlam yüklenilen başka bir ülke var mıdır acaba çok merak ediyorum. değiştirir kezban olur, değiştirmez kocasını sevmiyor olur, ikisini kullanır özenti olur, sadece kocasınınkini kullanır karaktersiz olur, sadece kendi soyadını kullanmak ister akademik başarı şartı aranır. iki tane beyin hücreniz var onları da bunun için kafa yormaya harcıyorsunuz yazık.
  • çünkü kadın toplumumuzda alınan bir şey olarak görülüyor. sen kadını aldıysan tabiki soyadı da değişecek. kadın da ister istemez erkek beni beğendi ve benimle evlenmeye teşrif etti yaşasın gibi bir duyguya girmeye çalışıyor doğal olarak.
  • nolmuş normalde değişti sosyal medyayı mı dert edelim. işiniz gücünüz boş mevzu.
  • babasindan aldigi soyadi bir gecede 5 farkli sosyal platformda es zamanli degistiren kadindir. yillardir bugunu beklemektedir. sanki evlenmekten cok, nikah gununu sosyal medyada soyadini degistirmek icin bekler.

eger bu kisinin evlendigini bilmiyorsaniz, bir sonraki gonderisinde ''bu kim simdi amk'' sorusunu kendinize sorabilirsiniz. bir yastikta kocasinlardir.
  • cok isteyerek ve severek evlenen kadin hareketidir. olabilir. degistirmese de olurdu. madem sevmis saygimiz sonsuz.
  • evlenir evlenmez sosyal medyada ad soyadını değiştirmeyen kadın olsaydı konunun adı ona da aynı şekilde giydirecektiniz ondan çok da takılmamak lazım.
  • bizi ilgilendirmez :)
hesabın var mı? giriş yap