şükela:  tümü | bugün
  • tam hali ''evlenmeden önce edinilmesi gereken minimum sevgili sayısı'' olan başlık.herkesin farklı bir yaklaşımı var tabi hiç sevgilisi olmadan evlenen hatta bakire ölenler dahi var.bence evlenmeden minimum 10-15 sevgili geçmişi olmalı bir insanın yoksa gençliğinde bir şey yaşayamamış azgınlar ekşi'de gündem konusu oluyor.
  • okudugum en malca tespit.

sana ne amk milletin sevgili sayısından.
  • partnerinizin sahip olmasını istediğiniz kadardır.
  • 1 sadece 1 ben erkek orospusumuyum kalbimi önüme gelene açim
  • (bkz: 2000)

ne bileyim, bu geçti içimden.
  • rakamla :0
    yazıyla :sıfır.

bir başkası için iki basamaklı sayılarda olabilir. kim daha doğru yapmıştır, kime ne, sana ne?
  • artan sayıyla övünenler ileride ayrılık acılarından köşe bucak kaçacaklardır. dolayısıyla hiç de kasmayın öyle rekora koşuyorum diye, budur arkadaş dediğinize yapışın, bırakmayın.
  • iki... eğer doğru olduğuna inandığım adamı bulmasaydım, daha çok da olabilirdi.

ama hep bildiğim bişey de var. hayatımın hangi dönemine dahil olursa olsun, duygularımın boyutu ne olursa olsun, beraber olduğum insanın benden öncesi hep kalbimi burkar.sormam, sorgulamam, konuşulsun istemem. dile de getirmem üzüldüğümü, kendiliğinden anlatırsa... ama fena bozulurum*

o sebeple, derler ya, "gözümü açtım onu gördüm, evlendik"... onlar hayatta en kıskandığım insanlar.
  • evlenmem için en az 10 kadar sevgiliye daha ihtiyacım olduğunu anladım. yoksa azgın azgın dolaşacakmışım, teşekkürler.

tekrar
  • olmamalıdır.
    erkek adamın 1 tane sevgilisi olur oda karısı olur. el alemin karısını kızını çorap değiştirir gibi kirletip değiştirmek çağdaşlık ilericilik özgürlük değil en basit ifadesiyle pezevenkliktir. bu kadın içinde geçerlidir.

empati yaparak el alemin sizin kız kardeşinizi ya da annenizi çorap değiştirir gibi sevgili olarak tutup el ele tutuşup dudak dudağa kadıköy iskelesinde sözde romantik öpüşmelerle kullanıp 2 ay sonra ben ayrılıyorum demesini düşününce hak vereceksiniz.

din' ende flört haramdır zinadır. nikahsız bir erkek ve kadın hiç bir zaman el ele tutuşmamalı öpüşmemelidir. bu ar ve namusun, dinin, iffetin gereğidir.

hem böyle yaparak da gelecekteki eşinize ihanet etmemiş olursunuz.