• okudugum en malca tespit.

sana ne amk milletin sevgili sayısından.
  • partnerinizin sahip olmasını istediğiniz kadardır.
  • (bkz: 2000)

ne bileyim, bu geçti içimden.
  • artan sayıyla övünenler ileride ayrılık acılarından köşe bucak kaçacaklardır. dolayısıyla hiç de kasmayın öyle rekora koşuyorum diye, budur arkadaş dediğinize yapışın, bırakmayın.
  • sevgili sayısı skorunu tutanlar da var demekki
  • iki... eğer doğru olduğuna inandığım adamı bulmasaydım, daha çok da olabilirdi.

ama hep bildiğim bişey de var. hayatımın hangi dönemine dahil olursa olsun, duygularımın boyutu ne olursa olsun, beraber olduğum insanın benden öncesi hep kalbimi burkar.sormam, sorgulamam, konuşulsun istemem. dile de getirmem üzüldüğümü, kendiliğinden anlatırsa... ama fena bozulurum*

o sebeple, derler ya, "gözümü açtım onu gördüm, evlendik"... onlar hayatta en kıskandığım insanlar.
  • evlenmem için en az 10 kadar sevgiliye daha ihtiyacım olduğunu anladım. yoksa azgın azgın dolaşacakmışım, teşekkürler.

tekrar
  • 1. doğru insanı bulana kadar sevin sevişin. benim takriben 15 kadardı. seviştiklerim bunun yarısı. libidonuz yüksekse 8 ile yetinmeyin derim. doğru insanı bulmadıysanız sevişebildiğinşz kadar sevişin. güzel şey değil mi canım sex. tutmayın kendinizi. bu sözlerim sizin içinde geçerli hanımlar. kimse bekareti takmıyor. sevişin. yalnız öküzlerle değil. insanlarla sevişin. hep sevişin.
hesabın var mı? giriş yap