şükela:  tümü | bugün
618 entry daha
  • sevdiceğinizle hayatı paylaşmaktır. ötesi yoktur.
  • nedenler değil bahanedir.
  • şahsen bir tane iyi şey duymadım evlilerden. hayatinda birinin olmasinin, iliskin olmasinin guzelligi anlatiliyor daha baska degil, evlendi diye ailelerden , aliskanliklardan,sorumluluk algisindan, vs vs . pek cok sikayet yakinma konusu var. bir iki yili devirdikten sonra ki 3 bitimi 4 .yil muhim ve cocuk da varsa tey tey tey... nazarimda tesellilerdir, ogretilenlerdir guzellik diye sanilanlar
  • ortalama 1 ay sonra evlencem. o zaman uzun uzun anlatırım.
  • risk almayı seviyorsanız: daha önce aynı evde yaşamadığınız bir kişiyle yasamaya karar verdiğinizde hiç bilmediğiniz bir dünyaya ve beraberindeki risklere açıksınız demektir.
    beklentileriniz her zaman karşılanamayabilir ya da düşündüğünüzden daha farklı ve iyi bir konumda olabilirsiniz. üstelik tüm bu değişiklikler hiç beklemediğiniz bir anda veya beklediğinizden daha hızlı olabilir.
    macerayı seviyorsanız: evlendiğiniz insanla yatağınızı paylaşmaya başladığınızda ve yaşamınızdaki konforu arkanızda bıraktığınızda bunu bir bakıma da yolculuktaki maceranın içinde olmak, yolculuğu hissetmek için yapıyor olabilirsiniz.
    öğrenmeye açsanız: evliliğin en sevdiğim yanı insanın kendini, yapmak istediklerini keşfedebileceği bir yolculuk olması ve onları gerçekleştirmek için bir şans vermesi insana. evlilikte en çok keyif aldığım şey de kendi sınırlarımı keşfedebilmek ve kendim hakkında yeni şeyler öğreniyor olmak. gerek tanışacağınız birbirinden ilginç fikirlere sahip insanlarla dolu bir network, gerek düğününüze dünyanın bir ucundan gelen insanlar, kültürleri, bakış açıları… hepsi hayatınızın bir adımında sizi karşılamak için bekliyorlar!

adamlar yazmış, esinlendim, emeğe saygı

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
4 entry daha