şükela:  tümü | bugün
  • harf sınırına takılır mıydı hiç kontrol etmedim ama söylemek istediğim ' evlenmek istemeyecek hale gelmek '. bizene laaan bizeneee diyebilirsiniz tabii ama etrafımdaki insanlarda da görüyorum bunu ve bence herkesi ilgilendiren bir sorun. küçüklükten beri tek ve biricik hayali evlenip yuva kurmak olan ben bile artık evliliğin getireceği komplikasyonlardan çekinir oldum. girizgah olarak 'kıskançlık' diyeceğim. kıskançlık, karşı cinse yönelik kendi cinsinden gelecek tehlikleri bilmekten kaynaklanıyor bence. aslında kıskançlık bir çaresizlik. erkeğim ve hemcinslerim bebeklere tecavüz ediyor bu ülkede, belki başka ülkelerde de böyledir bilmiyorum ama yaşadığım yerin koşulları böyle. 18 yaşındaki kızlara tecavüz ediyorlar sonra öldürüyorlar. sokakta yürüyen kadını taciz ediyorlar. en hafifini yapan bile gözleriyle soyuyor resmen kadınları. bizzat şahit oluyorum her gün, 40 yaş üstü adamlar kahvelerde oturup yoldan geçen kadınlara dakikalarca bakıyor. baktıkları kadınlar belki evli, çocukları bile var kaldı ki olmasa kaç yazar. 20 yaşında bekar bir kadın neden böyle şeylere maruz kalıyor. ben bunlardan halihazırda hadsafhada rahatsız oluyorum ama sevgilime, eşime, çocuğuma karşı böyle şeyler yapan insanları görürsem hazmedemem. kimse hazmedemez abi zaten. şimdi bana ' ne yani başkasına yaptıklarında hazmedebiliyor musun' diyenler olacaktır. hazmetmek değil ama tepkinizin farklı olacağı aşikar, siz de benimle hemfikirsinizdir zannımca. o kahveden kadınları süzen kılıksızlar benim eşime, çocuğuma ve saire böyle şeyler yapsalar en iyi ihtimalle sopalarım. hadi birini sopaladım e yarın yine aynı bok. bu şerefsizlerin yaptıklarını gördükçe ne bir kadınla hayatımı birleştiresim ne de bu dünyaya bir çocuk getiresim kalıyor. 3 yaşında çocuğu evinin önünde oynarken kaçırıp, tecavüz ederek öldüren şerefsizin savunması ' param yok, kerhaneye gidemiyorum'. bu adamı lime lime kesseler benim acım diner mi ya ? benim su gibi arı yavrumu böyle pis bir şekilde öldürecek bir insan ve benim elimden ne gelecek ? sonra hapse giren ben olacağım olacak olan bu. eşime yol kenarındaki inşaatta çalışan namussuzlar ' üff hatuna bak bee' diyecek, sonra karakollarda onlar değil ben sürüneceğim. eğer tanrı varsa ve kıyamet gerçekse hadi artık, tam zamanı.