şükela:  tümü | bugün soru sor
 • -evlenmek isteyen erkeklerle evlenmeyi hayal edin. bunu düşünmek bu kadar zor olmamalı di mi? yok ama yok illa gidip boynunuza kadar boka batacaksınız...
 • önemli tavsiyelerdir.

  bunlardan bazıları:

  - bekaretiniz kadar namusunuz da önemli. kimseye kendinizi elletmeyin. skype üzerinde amınızı götünüzü elaleme göstermeyin, whatsapp üzerinden çıplak fotolarınızı atmayın. anne olacaksınız, saygın bir ailenin oğlu ile evleneceksiniz. adam veya çocuğunuz veya aileniz o fotoları veya götünüzü salladığınız videoları görse ne der? olmaz! elalem çakal olmuş. kendinizi bileceksiniz.
  - 23 yaşından önce evlenin.
  - millete arabada oral yapmayın, otel odalarına gitmeyin, gizli kameraya dikkat edin. sonra 69 görüntüleri düşmesin malum ortamlara.
  - elalemin evine gitmeyin, oranızı buranızı elletmeyin.
  vs. vs.

  ben demiyorum. hayatın kendisi böyle.

  ben mi? kimsenin namus bekçisi değilim. zaten, namus da bacak arasında değil, beyninizde. ama ileride evleneceksiniz. belki 29 belki de 30 yaşında. kocanız olacak adam da sizin gibi muhafazakar bir ailenin çocuğu olacak. başka adam veya adamlar ile onca şeyi yaşadıktan, örneğin, şehrin dışında bir otobanda, arabanın içinde oral seks yaptıktan sonra, o adamın yüzüne bakıp "ben bakireyim" demenizin ne anlamı kaldı? bakire olduğunuzu veya kalabildiğinizi nereden biliyorsunuz? çocuk sahibi anne olacaksınız ama bir iki yıl öncesi whatsapp üzerinden amınızı götünüzü çekip çekip elalemin heriflerine yollamışsınız. çocuğunuza da haksızlık olmuyor mu?

  derler... ben demiyorum. bana ne. herkes kafasına göre takılsın. ben miyim elalemin bekçisi.
 • az pilav ye.
 • evlenmek istemediğiniz zaman evleneceğiniz adam burnunuzun dibine kadar geliyor. yeminle bak. yalanım varsa akpli olayım.
 • - su anki sevgilinizle evlenmek istiyorsaniz ama sevgiliniz pek orali degilse; evlilikten hic bahsetmeyin. hatta tu kakaymis gibi davranin. benim hatun denedi %100 calisiyor, hic aklimda yokken durduk yerde evlilik planlari yapiyorum, ev falan bakiyorum. yalniz bizimki hakikaten evlenmek istemiyor ya neyse.
 • beyazların içine renkli atmayın.
 • dikkate alınması gereken tavsiyelerdir.

  canım, bak;

  evlendirme dairesine gitmeden önce, sağa dön; pasifik okyanusu’na git, guam adasının güneybatısını bul, mariana çukuruna yüzünü dön ve 11bin km yükseklikten aşağıya doğru sal bırak kendini daha iyi...
 • bok yiyin.
 • kim ne derse desin, düğününüzün bir hafta öncesinden bir hafta sonrasına kadar prenses sizsiniz, tadını çıkarın.