• sözlüğün içine etme, az ötede evlen birader.

sözlüğü izdivaç programı sanan yazar çıkışı.
  • iflah olmaz bir malım.

hatalı önermedir. evlenilmek istenilmez. biri çıkar ve kendinizi evleniyor bulursunuz. istiyorum evleneyim şeklinde gelişen evliliklerin sonu boka çıkmaktadır.
  • muhtemelen bir troll başlık. umarım öyledir. çünkü kendisi eş değil, kendisine bakacak bakıcı arıyor gibi geldi bana
  • boş atıp dolu tutturmaya çalışmak yerine söyle ailene, akrabalarına, komşularına hedefine daha hızlı ulaşırsın.
  • kendine eş değil köle, hizmetçi arayan kişi beyanı.
    kulak kıllarını iğrenmeden temizleyecekmiş. bak hele sen!
    bir kadın anca çocuğundan bir de anne babasından tiksinmez. gerisine “sen kim köpeksin” çeker. benden söylemesi.
    edit: kulak kıllarını temizlemese de iğrenmeyecekmiş. lan pasaklı git kendin önce bi temizle kulak kıllarını.
    sabah sabah mide kaldırıyorsun.
    edit2: insan sevdiğinden gocunmazcılar da damladı. eliniz tutuyor ayağınız tutuyor ben niye gocunmayım? elin ayağın tutarken, hasta falan değilken bir zahmet pasaklı olma.
  • evliliği "akşam oturup film seyretmek" zannediyorsun galiba? :)
  • aşırı masturbasyon yapmaktan bezmis yazarin acıklı çığlığı.. bunu söylemenin yeri burası değil. elini orandan çek saçını başını tara az medeni ol ve etrafina bak.. once kendin ol kendini sev. sen kendini sevmiyorsun ki baskasi sevsin..
  • bekar bekir sen misin lan yoksa?
  • “yalnızlığıma ortak olsun diye” - bunun için de illa evlenmene gerek yok kardeşim..
hesabın var mı? giriş yap