4603 entry daha
  • bu başlık altında sırf makara alay eden tipleri anlamıyorum . hayır yani sanki adam götünün fotoğrafını çekip buraya koyup vurdurmak istiyorum demiş gibi tepki verenleri hiç anlamıyorum .
    adam yada kadın bulamadığı aşkı bir ihtimal belki bir ihtimal burada bulurum hesabı yazıyor ama bakıyor tepkiler artmış hemen siliyor yazdığını.

herkes sizin gibi aylık 100 bin alan 1.90 lık playboy değil maalesef insanların sosyal çevresi kısıtlı. bir şans nasip mantığı burada bulabilirmiyim hesabı.

burada yazan senin benim gibi insan biraz eksik biraz fazla.belki arayan kişi batı’da nasibi doğuda yazan bir çaylak bekli normalde yüz yüze göremeyeceği bir tipi bu başlık sayesinde tanıyacak.

internetten evlenilecek insan mı aranır yazan tipler sanki internetsiz ortamda tanışan evlilikler çok mu mutlu 2 sene sonra boşanıyorlar. yeri geldiğinde akraba deyip evlilik yapıyorsun hayat ızdırap gibi oluyor yeri geliyor dünyanın bir ucundaki ecnebiyle çok iyi anlaşıyor mutlu bir evlilik yapıyorsun.
  • olm niye alay ediyorsunuz. bir umut yazmış kafa dengi birini bulur muyum diye. karma var. daha beter olursunuz. insanlar ile alay etmeyin, çok görmeyin.
  • --- spoiler ---
    (bkz: #162875330) asıl niyet bu.
    --- spoiler ---
    bu “açık”ça yazmış kutluyorum. yoksa samimi evlenmek iseyenle niye dalga geçeyim?
    180 sayfa var. 150 sayfası miyenndizzzzz.
    ya bu çocukların kaderi nedir?
    endüstri meslek lisesi 0 kız.
    makine mühendisliği 0.
    fabrika 0.
    yere somun düşse, korkudan hiçbiri eğilip almıyor
    biri de arkadan bircıvata vida takacak diye.
    0 deneyim 0 tecrübe.
    aslında evlilik plan, hikaye…
    “bir kadınla tanışır mıyım”
    az yırtık olanı mesaj kutusuna damlıyor.
    daha gözü açık olana bira içmelik…
    .
    bunlara test yapacan. birinci buluşma tanışma. ikinci buluşma sorcan hani nişan?
    üçüncüye bak nası kayboluyorlar *
  • ege bölgesinde yaşıyorum. kamu çalışanıyım.
    alkol ve sigara alışkanlığım yok.
    şehir olarak bir takıntım yok. her yere uyum sağlayan birisiyim.
    erkeğim, yalnız yaşıyorum. zengin birisi değilim.
    kendim küçük bir ilçede yaşıyorum ve sosyal çevrem çok kısıtlı. benim yaşımda eğitimli ve bekar insan neredeyse yok gibi. buraya kimilerinin deyimiyle ''ilan verme'' sebebim bu.
    dalga geçmek veya trollemek için mesaj kutuma gelmeyin lütfen..
  • başka sözlüklerde de arayınız.
    kısmetin nerede olduğu belli olmaz * swh
  • ankarada 300 civarı evim, 50-60 dönüm arsam, antalyada da 600 civarı bacımın evi var. işler ters giderse diye kardeşimin üzerine yaptım evleri. anaokulu mezunu güvenilir birini arıyorum. gayrimeşru koşturduğum için kasa olarak kullanacağım hanımı. imam nikahı yapıcaz resmi nikah olmaz. nikahtan sonra 2029 da belediye başkanlığına adaylığımı koyacağım. arkamda duracak sağlam bir kadın arıyorum. hedefim arnold schwarzenegger gibi vali olmaktı ama vazgeçtim, belediye başkanlığı düşünüyorum artık. bu yolda yanımda yürüyebilecek sexy hatunlar yeşillendirsin.
    edit: anlatım bozukluğu olmuş. 600 bacımın evi yok, bacımın 600 evi var.*
  • yas 38... eğer gerçekten ciddi düşünen hanımefendi varsa ise iletişime geçebilir. tercihen 30- 40 yas arasi olabilir. tanışırız ve eğer anlaşırsak ciddi bir yola gireriz en güzelinden.

not istanbul avrupa yakası.. lojistik sektöründe bir mühendis
  • montenegro'daki pansiyonlarım ve sınırsız oturumum ile kapağı yurtdışına atmak isteyen güzel ekşici kadınlarla win-win yapabileceğimiz başlık.
  • 40, erkek, öğretmen, izmir.
  • ankara, 34, beyaz yaka
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap