490 entry daha
  • 30binde değişen boya yok kronik motor arızası mevcut ama arıza ikaz ışığını yakmıyor nerden baksan bi 20bin 25bin daha götürür yürüyeninde hiçbir sıkıntı yok içinde sigara içilmemiş aile tarafından kullanılmış eşe dosta gider, aylık 7500 tl net getirisi var ömür boyu, hafif ticari alıcısına şimdiden hayırlı olsun
  • düğüne sözlüğü de çağırın halayın başı sonu belli olmasın. birleşip çeyrek de takarız
  • sözlükteki bütün erkeklerin 1.80 boy, 80 kiloya sahip olduğunu gösteren başlık.
  • 40 küsür yaşındayım. 2 lisans, 1 doktora, researchgate'de 2 makale, ekşi sozlükte 600 entry sahibiyim. 2 daire, bir üçgen, 2 kedi, 2 msn, çalınmış bir facebook, 500 takipcili instagram hesabım var. uzun boyluyum. eşek yükü param var. 4 tane araba, selesi kırık bir pisiklet, ayağıma dar gelen bir patenim var. 1 sigortalı 3 tane kaçak işçim var. en onemlisi yürek var yürek sevecek. ankara'dan kıps diyorum.
  • antalya dan saygılar
  • aslında saçma sapan espiriler olmasa ve ciddi olunsa gayet işe yarar bir başlık ama yazılanların çoğu goy goy.
  • aralarında sözlük kadınlarını evlilik vaadiyle kandırmak isteyenlerin de olabileceği veritabanı. yatağa atıp sonra da bir bahaneyle ayrılabilirler. dikkatli olun. bunlara yazacaksanız, kandırılmamak için işi sağlam tutun. ailelerinin kimler olduklarını iyice öğrenin. aileleriniz tanışmadan, iş ciddiye binmeden kesinlikle cinsel ilişkiye girmeyin. sanal seks de yapmayın.
  • ne kadar saçma başlık. evlilik iki imza iki şahit oysa. insan hayat arkadaşı aramalı bence. hayatına ortak edeceği biri lazım insana oysa.
    boy:180
    öğretmen(erkek)

yerimi aldım bekliyorum
4356 entry daha
hesabın var mı? giriş yap