şükela:  tümü | bugün
 • - hmm içerden güzel kokular geliyor, ne pişiriyorsun
  + hayvansın rıza
 • (bkz: 2 mayıs 1987)
 • (bkz: staj)
 • gri alt eşofmanı, topuz yaptığı saçları ve sürekli mesaj çektiği telefon ile ablasının ve eniştesinin evinde boy gösteren kızdır.

  alt kademe özgürlük yaşar, sevgilisi ile bol bol mesajlaşır, telefonda konuşur. kalçasını sallaya sallaya mutfak ile salon arasında mekik dokur.

  gece olunca salonda tek başına yatar, evinde ki halinden bir üst kademe özgürdük dedik ya varsa en erotik aşk filmlerini koyar dvd'ye izlemeye koyulur, uyduda pornografik görüntü varsa asla kaçırmaz ve daha sonra sevgilisi ile telefondan erotizm yapmaya başlar.

  -ablamlar uyudu, salonda uzanıyorum bende, off çok sıcak bastı yhaa

  ile başlayan cümle ile amansız bir sanal sex'e yelken açar.

  bu kız eniştesi tarafından istenmeyendir aynı annesi yani o adamın kaynanası gibi.
 • hiç öyle saçma sapan baldız fantezisi kurmayın. çünkü ben de dahil evin eniştesi olan adamlar o kıza gıcık olurlar ve sürekli başlarından savmak için koca adayları ararlar
 • genelde bu kız cinsel hikayelere konu olur.bu hikayelerin başlığı da baldızımla yaşadıklarım ya da baldız baldan tatlıdır gibi şeylerdir.hikaye en başından anlatılır.bir kızla tanışılır beraber olunur, evlenmeye karar verilir.ve istemeye gittiklerinde esra'yı görür."esra ablasına benzeyen 168 boylarında uzun sapsarı saçları olan, mavi gözlü, dolgun göğüslü 19 yaşlarında bir kızdı" diye devam edilir.nişanlılık süresinde kız bu adama aşırı sarılır, enişte diye yapışır falan.adamın anlatışına göre kızında gönlü vardır.fakat bizim cengaver delikanlı kendi kendine "ne yapıyorsun oğlum" demektedir."karının kardeşine mi sulanacaksın ?" diye devam eder.kendininde bizim gibi biri olduğunu fakat bir gün fizyolojik ihtiyaçlarına karşı koyamayacağı mesajını yükler cümlelerine.

  sonra ailenin bir akrabası ölür ve köye giderler.kız yalnız kalmasın diye bunlara emanet ederler.kız gece kanepede tek başına yatmaktadır.ve enişte bey su içmeye kalkar.kız bunu kendine çeker ve dudaklarına yapışır bir şekilde.enişte bey delikanlı.ne yapıyorsun falan der.sonra "sikmesem içimde kalacaktı" gibi bir mesajla oda kıza yapışır.bazen karısı bunu yakalar ve üçlü yaparlar.bazende ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi davranırlar.

  dediğim gibi bu kız sadece ensest ve yasak ilişki üzerine kurulan cinsel hikayelerden birine konu olur.birde ekşi sözlükte troll başlığı olur.onun dışında kimse.evli ablasında yatıya kalan bekar kızı konuşmaz.
 • (bkz: yuh amk)
 • baldız baldan tatlıdır gibi sapıkca düşünceler içerisinde olan eniştesinden tez elden uzaklaşması kendisi,önü ve arkası için hayati önem arz etmektedir.