şükela:  tümü | bugün
  • gelen zibilyon tane mesaj üzerine en önemli edit: lan olm erkeğim lan ben? kadını erkeği şu sözlük popülasyonu neyin kafasını yaşıyonuz anlamadım ki? bir erkek evli erkekle sevişeceklere tavsiye veremez mi?

ben kendi açımdan yaklaştım olaya. homofobik falan değilim. isteyen istediğiyle sevişsin. lakin benim işim olmaz. herkesin popisi kendine.

edit: (bkz: ekşi sözlüğün ergen yuvası olması)

her siki bildiğini zanneden ekşiciler olumsuz görüşleriyle hemen doluşmuşlar başlık altına.

o zaman ilk tavsiyemi editle ekleyeyim: bu ergenleri dinlemeyin.

gönlünüzün istediği adamla/kadınla sevişebilirsiniz. sevişmek sizi orospu yapmaz. ruhunuz orospu olmadıktan sonra kiminle seviştiğiniz kendinizden başka kimseyi ilgilendirmez.

--------------------------

mümkünse erkek olmayın.

adama askıntı olmayın, adamı darlamayın. işiniz bittikten sonra iletişimi onun kurmasını bekleyin.

"senin niye bu kadar gelgitlerin var? ruhun çok dengesiz" gibi şeyler saçmalamayın. adam normal olsa evli olduğu halde sizinle sevişmezdi zaten.

kesinlikle ama kesinlikle seksten fazlasını beklemeyin. hüsrana uğrarsınız.
  • (bkz: sevişmeyin)
  • kendinize başka birini bulun.
  • cantanizi cuzdaninizi falan adamin evinde/otelinde birakmayin.
  • kocanız olduğunudan emin olun

debe edit ** : sevişmek falan değil de güzel oluşumlar oluyor şu saçma günlerde. ekşi sözlük burs fonu diye bir oluşum var, ihtiyacı olan arkadaşlarımıza bir yardımı dokunur belki. (bkz: #63087876)
  • siz evdeyken veya evden cikarken adamin karisi/kocasi/sevgilisiyle karsilasirsaniz muhatap olmayin, diplomatik bir sekilde gulumseyip gecin. sizin sorununuz degil o.
  • arabasında üstünde başında saç telinizi tokanızı falan bırakmayın.
    o leş kokan parfümünüzle çok sarılmayın.
    yüzünüze sürdüğünüz bir kilo fondöten ve allıklarınızla herifin omzuna yaslanmayın.
    herşeyden önemlisi benim kocamdan uzak durun aşağılık sürtükler
  • siz bari evli olmayın, o yapmış bir hata sürünüyor, gidin başınıza başka bir bela arayın.

(bkz: evli kadın)
  • kendinize bağlamayın, sonra olur da karısından falan ayrılırsa suç size kalmasın. çizginizi çekin.

ayrıca başlığın evli bir adamla sevişecek kadınlara tavsiyeler olarak açılmaması gözlerimi doldurdu. istenilirse cinsiyetçilik yapılmayabiliyormuş demek ki. hanımlar da buyursun tabi, ama evli erkeklerle sevişmiş beylerin tavsiyeleriyle coşsun istiyorum burası.*