şükela:  tümü | bugün
  • kocasının rızası da var ise son derece huzurlu bir ortamdır.
  • nemfomani kadındır.
  • kocanın öğrenmesiyle birlikte 3.sayfa haberlerinde kendinize yer bulacağınız durum.üzülmeyin ama tek gitmezsiniz çok geçmeden yanınıza o malum bayanda yollanır zaten.
  • son günlerde sözlük abazanlarında gözlüyorum bu evli kadın ilgisini. evli kadın, evli çiftlerin cinsel hayatı falan. arkadaşlar durum gerçekten tehlikeli, yakında bizi sikecek bunlar o olacak.
  • gazetelerde birinci sayfanın sol alt köşesine ya da üçüncü sayfada üst-orta bölüme bekleriz efendim.
  • yemeyenin malını yerler,
    komşunun karısı kız, tavuğu kaz vs.vs.
    gibi piçsözlerini kendine felsefe yapanların ayarttığı kadınların yediği halt

(bkz: piçsözleri)
  • orospu çocuğu tabiri hiç bu kadar anlamlı olmamıştı.
  • (bkz: zikirmatik)
  • bizim lisenin yakınında bir büfe vardı. orada darbukacı bi abi çalışıyordu. yıl 2006. adını hatırlayamadım haliyle. bu arada vay amk. 12 sene önce liseliymişim. neyse, okuldan sonra arada bunun yanına giderdik. o da bize anlatırdı şunu söyle siktim bunu böyle siktim diye. biz de he abi he falan derdik. bir gün anlattığı kadınlardan birini yanımızda aradı ve hoparlörü açtı. biraz muhabbet etti kadınla. kocan nerede falan dedi. kadın da şehir dışına çıktı dedi. kadının bir de bebeği vardı. onun da sesi geliyordu. sonra bizim bu abi o zaman akşam geliyom seni sikmeye dedi ve gülerek ekledi; "ulan kocandan çok sikiyorum ha seni" kadın da ona eşlik edip bir kahkaha patlattı ve akşam için sözleştiler. harbiden şu konuşmaya tanık olmak, şimdi düşününce, ne biliyim amk. aslında o günlerde bırakmalıydım bu işleri.