• hakikaten böyle bir durum var, bir nevi hobi amacli yapilan bir aktivite robotla temizlik bu beyaz yaka ciftler icin. kadini erkegi farketmiyor sabah sabah heyecanla o robot supurge ovulecek illa ki.

-abi arkadaslarla robot supurge ovuyoruz, buyur gel hep beraber ovelim
    +sagol canim siz hic bozmayin. yeni ovdum de geldim.
    -abi lutfen kirma bizi, gel ovelim
    +canim ovdum diyorum sana... israr etme

aylardir ofiste, teams toplantilarinda acilis olarak robot supurge konusuyoruz, sanki robot supurgesi olmayanlar az sonra linc edilecekmis gibi bir hava olusuyor. xiaomi’si, dyson’i bilincaltimda rotasini coktan olusturmus iceride donuyor surekli. sinapslarin tozunu aliyor, noronlari teget geciyor.

arkadaslar cok afedersiniz ama robotunuza baslatmayin be abi, gidin guzel hobiler edinin. yazilim falan ogrenin ne biliyim ahdhd (suradaki twitter geyigini bile ciddiye alanlar var cildirirsin aq)

edit: olm bir insan robot supurge yuzunden kufur yer mi ya..en enteresan kufur yeme sebebim olabilir cidden. colugunuza cocugunuza sovmuyoruz evli ciflter salin beni ahshd

edit2: evli ve robotlular seri kizgin atiyor..biri kiskaniyosun kudur falan yazmis lan neyinizi kiskanayim olum cok guluyorum yorumlara, ben de seviyorum daft punk’i, robotlarla sorunum yok yani..
  • hanım bel fıtığından ameliyat oldu evi ben süpürüyorum çamaşırları ben hallediyorum ağır işler bende

kurutma makinesi yoktu çamaşır asma toplama kurutma mesaisi süpürmekten daha fazla olduğu için önce kurutma makinesi aldım.

sıra robot süpürgede.

evli çift olarak bizim de merakımız bu yönde

edit: lan ne kadar dangalak varmış şu platformda söven mi dersin, sen niye süpürüyorsun ameliyat olduysa oldu diyen mi dersin.. nasıl ailelerde yetiştiniz böyle bu kafalar ne böyle hastalıkta sağlıkta yan yana duramayacağınız insanlarla evlenmeyi bırak sevgili bile olmayın allah iyilerle karşılaştırsın

bu arada iyi mesajlar da var onlara ayrıca teşekkür ederim

edit2 bu post u unutmuştum güncelleme yapayım. robot süpürgeyi alalı 1 yıl oluyor. elektrik süpürgesini haftada bir iki koltukları süpürmek için açıyorum sadece. halıları ve yerleri çok güzel süpürüyor. evde yaşadığımız konfor arttı bütçe varsa tavsiye ederim
  • yeni bir sosyal statü göstergesi olarak robot süpürge kullanmak olabilir.

bunun dışında kedili evlerde hayat kurtarıyor, özellikle bekar evlerinde.
  • yok bir meraktan değil tamamen evde bulunan minik bebektendir o.

ya da keyiflerinin kahyası öyle istiyordur?
  • büyük kolaylık şu alet, normal süpürge gibi olmuyor tabii. örnek ben mutfağı toplarken, bulaşıklarla uğraşırken, o süpürme işini hallediyor,. oturma odasını toplarken o süpürüyor. 15 günde bir temizlikçi alırdım, şimdi aya bir alıyorum. telefondan kontrol özelliği de çok işe yarıyor. bir şeyide eleştirmeyin amk, alın kullanın hayatınızı kolaylaştırıyor birazda olsa.
  • öyle abartılacak bir şey değil bu makina. bir ara ben de aldım evde dolansın diye. lan sürekli bi yerlere takılıyor cihaz, çıkamıyorda.. ne zaman eve gelsem bi köşede debelenirken yakalıyorum. arama kurtarma ekibi olduk sayesinde aq.
  • parası olan alır sanane kardeşim isyanıyla katkıda bulunmak istediğim önermedir.
  • uzun zamandır gördüğüm en iyi tespit.cidden var böyle bir şey.sözlükten ve teknoloji forumlarından da gördüm.kesinlikle var.
  • her gün amele gibi yarım saat evi süpümelerine gerek kalmadan, eve geldiklerinde pırıl pırıl bir ortamla karışlaştıklarından olmasın?
318 entry daha
hesabın var mı? giriş yap