şükela:  tümü | bugün
 • sıradan normal bi erkeği mastürbasyona iten sebeplerle aynıdır. evli değilim ama uzun ilişkilerim oldu. seks hayatınız mükemmel, sevgiliniz yatakta alev alıyor da olsa mastürbasyona ihtiyaç duyulduğu zamanlar olur. ayrı bi olaydır. sevişmiyorlarsa ayrı tabii de kadınların sevgilileri ya da eşleri mastürbasyon yapıyor diye üzülmeleri kadar gereksiz bir şey olamaz.
 • belim yorulacağına elim yorulsun sorunsalı.
 • eee işte süt için evde inek beslersen gün gelir o sütün lezzetinden sıkılırsın.

  edit: şu meriçlerden, feminazilerden sıkıldım. evliliği pembe bir masal olarak yiyerek, sonrasında da kendi gibi düşünmeyenlerin entryleri üstünden prim yapıyorlar. yaratıcı olun! ben göte göt derim arkadaş. erkek poligamiktir, bir süreden sonra o kadın o erkeği eskisi gibi etkileyemez, çünkü o kadın bunun için çaba sarf etmez, kendine bakmaz. çocuk filan olduktan sonra erkek rolünü tamamlar ve kadın seksi çok da düşünmez. unutmayın erkeği elde tutmak, kadını ise elde etmek zordur. baba rolünü üstelenen erkek atm'e dönüşür. sadece para kaynağı olur. zaten evliliğin kendisi komple masraftır. çocuğunu seviyordur elbet, onun geleceğini kurar fakat seks eksikliği sebebiyle erkeğin gözü dışarı kayar. çoğu kadın da bu aşamada kırılma yaşayarak boşanmayı seçebiliyor. bunun bir çok örneğini çevremde gördüm. istatistiksel veriler mevcut.

  tabii siz evlenin, sonra boşandığınızda götünüze nafaka girdiğinde, "neden bu mallığı yaptım da evlendim?" diye sorarsınız. yasalar kadınlar yanında meriçler. savunduğunuz o kadın, götünüzde kan çekecek sizin. üzgünüm gerçek yerine masala inanırsanız bir gün kafanızı duvarlara vurursunuz. tabii gerçekten düzgün bir kadın (%10 filanlar) bulursanız orasını bilemem. bir diğer ihtimal ise hep çok güçlü bir erkek olmaktır.
  (bkz: ağlama meriç)
 • hadisedir. yanlış anlaşılmasın, olay anlamında.
 • ihtiyaçtan doğan alışkanlık olsa gerek bu, kolay kolay bırakılacak bir aktivite değil gibi. hele ki; evdeki de biraz uyuz ise.

  erkek olsam, ilk yapacağım şeylerden biri olurdu sanırım osbir ve ben sevince zor bırakanlardanım. onlar da seviyor belki, evlendiler diye niye bıraksınlar.

  (bkz: uyuz karı tripleri)
 • seks fantazilerinden yoksun bir eştir tabii ki. ölü gibi uzanıp ''halette bitsin'' havasında sevişilir mi ulan? nerede dirty talk? nerede kamasutra pozisyonları? oyuncaklar? el,kol bağlamalar? role play yapmalar?
 • evli kadını mastürbasyona iten sebeplerle aynıdır.

  adamı gün ortasında arayıp,
  sevgilim toplantını işini dükkanını bırak gel, sevişelim.
  demek abestir.

  bunun yerine, aç güzel bi porno film, tatmin ol, normal hayatına devam et.