şükela:  tümü | bugün soru sor
  • maalesef var olan gerçeklik. kadınlar sanırım evrimden dolayı seçilmiş ve beğenilmiş bir erkeği daha çekici buluyor. dışarıda milyon tane bekar, yakışıklı ve zengin bebe dururken bunlar gidiyor instagramda kocişim temalı fotoğraf paylaşan kezbanların kocişkosuna sulanıyor. sonra gelsin aldatmalar, gitsin nafakalar.

hatta öyle çirkin ve fakir fakat evli adamların metresi oluyor ki inanamıyoum. gerçekten tek tercih edilme sebepleri kadınların evli erkekleri çekici bulması. bunun yanında heyecan aramaları ve “bunu da yaptım” demek istemeleri de eklenebilir tabii ki.
  • olmayan çekiciliktir. daha bir tane karı mesaj atmış değil sözlükten. türlü başlıklarda yazdım çizdim olmadı. ne istiyorsunuz amk benden. benim neyim eksik lan? hayreti mucip.
  • benim açımdan olmayan durum.

milyon tane bekar ve çıtır dururken niye evli heriflere bakayım ?
  • uzun süreli ilişki istemeyen hatunların 1 veya 2 ay takılıp sonrasında hayatlarına devam etmesinden dolayıdır.
  • evli erkegi cekici bulmakta sikinti yoktur bence, sonucta evli olan yakisikli erkekler de var fakat evli olan adama bile bile yavsayan kadin orul orul orrrooosssspuudur. karisini aldatan erkek ise bu orrospudan daha alcaktir, serrrefffsizdir, taslanarak oldurulmesi gerekir, evet. iradesiz alcaklar sizi, boylelerini alip fred & rose west gibi psikopatlarin eline vereceksin. kimse, bir anlik hatayla aldatanlar oluyor demesin valla bozarim. bir anlik hatayla nasil basbasa kalip sevisilir lan?!? sizin aminiza fog koyarim taam mi you madafakas. eger bir gun evlenirsem ve esim beni aldatirsa, pasif agresif planlar yapip adamin kabusu olurum, ayaginizi denk alin ibneler.
  • buram buram zina kokar.
  • "iyi erkekler ya ibne ya da evli olur" önermesi bu tezi doğrular niteliktedir. olmayabilir de.*
  • çekiciliğin evlisi bekarı olmaz yahu. evli de olsa bekarda olsa, kadınında erkeğinde çekicisi bakımlı kültürlü hoşsohbet olandır.
  • var galiba böyle bişey. ben aynı adamım ama evli olduğum dönemlerde çok daha fazla kadın olurdu etrafımda. kadınların bazılarında böyle hastalıklı bir duygu var galiba.