şükela:  tümü | bugün
  • işiniz gücünüz evli erkeklerle taşak geçmek. yok abazaymışız, yok çapkınmışız da bilmemne. anlayışsız ekşici piçler.

haklı olduğun kavgada haksızmış gibi alttan almayı bilir misin?

peki yapmak istediğin şeyleri sırf kavga çıkmasın diye yapmak istemiyormuş gibi davranmayı?

sokakta muhatap olmaktan imtina edeceğin dangalakları sırf bir evet dedin diye adam yerine koymayı peki?

ya senden her isteneni yapmana rağmen asla ama asla karşındakinin tatmin olmamasını bildin mi?

bütün bunların üstüne darlandığın zaman "eeh yeter amınakorum" dediğinde kafanı etrafına çevirip bir de bakarsın ki derdini anlatacak kimse kalmamış. çünkü bu evcilik oyununda binbir bahaneyle insanları çevrenden uzaklaştırmışsın. bir zamanlar her şeyim dediğin insan artık her şeyini elinden almış.

elinde telefon ntvspor izleyip uykunun gelmesini bekleyen bir sefile dönüşmüşsün.

esas olan bizim yalnızlığımızdır.
  • ekşi sözlükte karı kız kovalamayla sonlanır.
  • yanında olmak istediği arkadaşları ile olamayan erkek yalnızlığıdır. epey üzülüyorum bu erkekleri görünce, yakınlarımda çok var. neyse ki daha o evreye gelmedim. yaşasın mgtow !
  • (bkz: aile mahkemesi) he boşanmaya cesaretiniz yoksa ağlamayacaksınız aga. karar almak, sorumluluk almayı da gerekli kılar. alışkanlıklar, kaçınmalar filan hayatınızı bomb.. ettikten sonra ağlamak derdinizin devası değildir.

o sefil kadınlara acıdığınızdan nokta koyup hayatınıza devam edemiyorsunuz değil mi? sizden sonra hayat yok çünkü. ben de öyle düşünmüştüm.
  • hah karı boşamayı kolay sanan bekar kardeşimiz de çok bekletmeden gelmiş.

hı hı evet sen evlendikten sonra darlandığında boşanırsın olur biter.

her şey böylece toz pembe değil mi. ben de öyle düşünmüştüm.
  • sonra gelip kadınlara musallat olurlar çok mutsuzum ayaklarıyla.
  • (bkz: entry nick)
  • evli erkek ağlaklığı daha doğru olur. zaten o kadın da dilediğini yapıyordur sen hiçbir şeye karışmıyorsundur. bir tek senin yalnızlığın vardır onun etrafı adam doludur.

sen açıp ntv spor izleyip uykuya dalarken o da sortie'de eğleniyordur kesin! bir de arkadaşlarımla gorüşemiyorum samimiyetsizlikleri var. adam sanıyor ki kadın çok mutlu. varoluş sancısı çeken bir tek kendisi. vah vah çok yalnızmış kıyamam ya. kapat da tv'yi o kadının bir yüzüne bak istersen. kim daha boşlukta, kim daha yarım. sarın işte birbirinizin yaralarını sevgi ve bağlılık bu kadar zor değil.
  • evlilikten beklentisi "etrafı adam dolu" olup "sortie'de eğlenmek" olan kezbanların anlamayacağı yalnızlıktır.