şükela:  tümü | bugün
  • erkekleri tasmalamak üzerine kurulan kadın düzenindeki bir diğer sinsi hadisedir.

çoğu erkek için birer melek, birer kutsal imge olan kadınların ipliğini bugün de pazara çıkaracağımız bu ince detayla, eşleriniz, anneleriniz ve çevrenizdeki diğer kadınlar tarafından nasıl "kafeslendiğinizi" fark etmenizi sağlayarak, aydınlanmaya aç dimağlarınızda küçük bir devrim yaratmayı umarak, konuya giriyorum.

şimdi biliyorsunuz, kadın milletinde evli erkekle ilişki yaşayan kadınları dışlamak, onlara sosyal linç uygulamak gibi bir alışkanlık var. işte bu detaya dikkat etmenizi salık veriyorum dostlarım. bu detay, kadınların erkekler hakkındaki gerçek düşüncelerini ortaya çıkaran çok önemli bir ipucu.

"namus, ahlak, etik" kisvesi altında uygulanan bu mahalle baskısı veya linç kültürü, aslında erkekleri tasmalamak, erkekleri kafeslemek, erkekleri sömürmek üzerine kurulu vahşi bir düzenin parçasıdır.

kadınlar arasındaki yazılı olmayan bir sözleşme gibi, her kadın kendi sömüreceği erkeği kafesler ve etinden, yağından, sütünden faydalanır. kerizi sömürür sömürür. bu şekilde hayatta kalır, yaşamlarına devam ederler. balinaların, köpek balıklarının, büyük balıkların üzerine yapışıp yaşayan küçük parazit balıkları gözünüzün önüne getirin...

ama kadın kardeşlerimizin arasındaki dile getirilmeyen ama doğuştan genetiklerine işlenmiş yasaya göre, kadınlar üzerine yapıştığı balığı sadece kendisinin sömüreceğine dair bir mutabakata varmış şekilde yaşarlar.

işte, bir kadın evli bir erkekle aşk yaşamaya, flört etmeye, fingirdemeye başladığında çevredeki diğer bütün kadınlar bir anda tırnaklarını çıkarır, yüzlerini ekşitir, evli erkekle ilişki yaşayan o kadını linç etmeye kalkışırlar. oysa dikkat edin, genellikle başka diğer toplumsal meselelere kayıtsız kalmakta çok istikrarlı davranan, alışveriş ve makyajdan, gelinlik giyip düğün yapmaktan, düğünlere katılıp göbek atmaktan başka bir şey düşündükleri pek fazla görülmeyen bu ablalarımız, tv karşısında bulgurun taşını ayıklayarak geçen hayatlarındaki en büyük tepkiyi, en canhıraş mücadeleyi, en önemli isyan hareketini, evli erkekle ilişki yaşayan kadını linç etmek için verirler.

bir düşünün bakalım, bu tam olarak ne anlama geliyor? bu yapılan, erkekleri tasmalayıp sahiplenmek, mülk haline getirmek üzerine kurulu dev bir mutabakat değil mi?

insanların özel hayatlarına, yaşamlarına, inançlarına, giyim tarzına, ilişkilerine, cinsel eğilimlerine karışılmaması gerektiğini savunan modern, eğitimli, sol tandanslı ablalarımız bile söz konusu evli erkekle ilişki yaşayan bir kadın olduğunda, o kadını linç eden kalabalığa koşa koşa katılıyor... sanki, vatan işgale uğramış da bütün kadınlar her şeyi bırakıp vatan savunmasına koşuyormuş gibi, hepsi ama hepsi, işini gücünü bırakıp bu haçlı ordusuna katılmaya koşuyor.

dikkat edin gençler, kadınların size aşk diye yutturduğu bu düzen içinde siz aslında tasmalı bir köpeksiniz. damgalı çiftlik hayvanısınız. malsınız, mülksünüz. biliyorum, bu gerçeği kabullenemeyceksiniz, hayır diyeceksiniz, benim sevgilim öyle değil diyeceksiniz, benim anneciğim öyle değil diye isyan edeceksiniz.

ama gerçeği ne kadar erken kabullenirseniz, hayatınızı o kadar güzel yaşamaya başlarsınız. yoksa, 50 yaşına gelip de kadınlara sevgi ve saygı duyduğu için pişman olup keşke zamanı geri alsam da hiçbir kadını sevmeden hayatımı bilinçle yaşasaydım diyen tüketilimiş erkeklerden biri olacaksınız.

hayat sizin koçerolar, onu nasıl harcayacağınız sizin tasarrufunuz. ben sadece uyarıyorum, toplumun, medyanın dile getirmeyi yasakladığı gizli bilgileri size hatırlatıyorum. bana düşman olmakla enerjinizi harcamayın. enerjinizi kadınların gerçek yüzünü anlamaya ayırın. böylesi, çok daha akıllıca bir çözüm olmaz mı?
  • malını kimseciklere ortak etmek istemeyen ve zenginliğini kaybetme korkusuyla deliren kadıncıklarımızın hareketidir.

-onun parasını sadece ben yiycem. kimse heveslenmesin. çünkü ben karısıyım.
    -tatlım senin yaşın geçmiş, iyice kartlaşmışsın.
    -hoşt köpek. senin gibi 10 tanesini cebimden çıkarırım ben.
    -kocana benim gibi bir taze et lazım. sen bunun kocişine veremezsin. ama ben veririm.
    -kadın kadın, yolarım senin ağzını...
    -alan razı satan razı sana ne oluyor ki. sen git çocuklarına analık yap. kocan beni sikecek bundan sonra ahah.